/i/Kız Meselesi

 1. 801.
  +33
  sdjkhgkdfghlh krdş npyn çarpıldım amk.

  uni1deyken aynı şeyi ben de yaşadım. Bana da bi huur dadanmıştı arada bir kafama vuruyordu cimdikliyodu yumruk falan atıyordu. En nefret ettiğim hareketler amk.
  Birgün yemekhanede yemek yiyorduk 5 kişi. içlerinde bu kaşar da var. Çok acıktığım için ne var ne yok doldurdum tabletime. Bu da ne var ne yok doldurmuş. Karşılıklı yedik. Kalkarken bu kaşar, fazla yediği belli olmasın diye (millet kızın tabletine bakıp öküz gibi yemiş hayvan demesin diye) tabaklarını benim tablete koymaya başladı. Benim tablette 8 tabak oldu, kızın tablette 2 tabak var. Hele yarrama bak hele. Durumu farkettim, hiç bozuntuya vermedim. Tam kalkıyoruz. Bu sandalyesinden montunu aldı, arkası dönük giyiyor.
  Arkası dönükken ben tabletlerimizi değiştirdim. Onun tabletini aldım ve bulaşıkçıların oraya doğru yürümeye başladım. Biraz yol aldıktan sonra arkamı döndüm. “yaa ilimdaaar” diye seslendi, çantası elinde başını yana eğmiş. Soğukta dışarda kalmış yavru kedi gibi bakıyor. giblemedim. Tableti bulaşığa bıraktıktan sonra çıktım dışarı sigaramı içiyorum. 3 arkadaş yanıma geldi ama o kaşar halen içerde. 5dk geçti 10 dk geçti, yok amk çıkmıyor. Çetrefilli huur. Telefonla arkadaşı aradı. Gelin alın beni burdan diyor. Herkes bana döndü. gibimde değil gidin alın dedim. Omega dostum gitti kızın tabletini aldı. Kız yanıma geldi. Aralıksız 10 saniye gözlerime baktı. O bakışı anlatamam, yaşayanlar bilir. O günden sonra kız bana karşı daha ılımlı daha saygılı davrandı. Ne istersem çoğunu yaptı.
  Yani demem o ki krdş, zayıf noktasından vur. Sonra karşısına geç ve “aşqm içindeyim” bakışı at.
  Bir daha değil sana elektroşok vermek, fiziksel güç bile uygulayamaz adöfksldjlsgdlf.
  ···
  1. 1.
   +3
   Eyvallah knk adamsın devam et
   ···
  2. 2.
   +2
   ayraçççççççççç
   ···
   tümünü göster