/i/Ben

Kendini ifade et !
 1. 1.
  +20 -5
  şüphesiz 15 temmuz, patlayan bombalar, doğudan ve sınır ötesinden gelen şehit haberleri, YANAN 2 askerimiz. kardeşi, oğlu ve yakını şehit olan vatandaşların hükümeti ve devlet adamlarını eleştirdikleri zaman bile vatan haini ilan edilmesi.

  ohal kapsamında çıkan kanun hükmünde kararname ile muhalif olan bütün gazete, radyo ve televizyon kanallarının kapatılması. fetÖ nin finans kaynağı olan kanalların dışında... )

  AB'nin görüşmeleri durdurması, Rus elçinin öldürülmesi. pkk ypg dhkp-c vs örgütlerin ülkemizde istedikleri yerlerde istedikleri şekilde eylem yapması. son 1.5 yılda patlayan 20 den fazla bombalı eylem...

  hükümet ve muhalefet partilerinin bu olan terör saldırılarını bitirmek için yaptıkları üst düzey kinama çalışmalarının da devdıbını diler, eğer tek parça olarak kalırsanız gelecek seçimlerde yine malum partiye destek vermeye devam edip bir sonra ki patlayan bomba da bir yakınınızın yada sizin olabileceğinizi unutmamanızı, değer verip okuduğunuz için teşekkür ederim.

  son olarak bir kız babası olarak ekleyebileceğim; evladımın bir otobüs de kafasına tekme atılmasını yada bir parkta spor yaparken darp edilmesini yada bir dolmuşta tecavüz edilip yakılmayacağının garantisinin olmadığını biliyorum ve bu yüzden geceleri rahat uyuyamıyor, kızımı 2 dk gözümün önünden ayıramıyorum.

  eklemek istediklerinizi lütfen yazın... artık körü körüne bu adamları desteklemeyin. LÜTFEN !
  ···
   tümünü göster