/i/Başıma Geldi

Hayatta başınıza gelenlerden ibaret değil midir?
 1. 1.
  +125 -20
  Beyler beylikdüzü-avcılar metrobus duragi minubus hattında soförlük yapan bir panpanızım. Bugün de cift sefer calisacaktım. Oglene dogru ise basladim, ilk seferde ikiser ucer yolcu derken bir bin artist artist elini kaldırdı, uyuz oldum pekekente almadım, devam ettim.

  Aksama dogru ikinci sefere cikarken baktım aynı cocuk, yine el kaldiriyor. Aglayacak gibi bir hali var. Dursam mı durmasam mı diye düsünürken bu zaten saf bir sey, tam ücret alırım deyip durdum.Bu bindi, parayı uzattı ve sesi titreyerek abi bir ögrenci alır misin dedi. Tabii hic giblemeden tam kestim, bir sey de diyemedi dalyarak.

  Neyse beyler, minibüs tıklım tıklım doldu, akraba ettim oclari. Keyfim gıcır. actim muzigimi yaktim cigarami ama millet homurdanmaya basladi.Ben de icimden bir sigara ictirtmiyorsunuz diye analarına soverken burnuma o kesif koku geldi. Aman Allahım, en kıymetlime kim sıcmıstı? Aynadan milleti süzerken milletin yeni aldıgım pice baktıgını gordum.3 dakikada arabayı 5 gündür yikanmayan beles dinlenme tesisi tuvaletine cevirmisti huur cocugu. Sevgili olan erkek kızın minnak burnunu kapatıyordu o pis kokudan. Millet artık dayanamayıp birer ikiser inince arabayı saga cektım ve in ulan asagı camasır kokulu huur cocugu diye bagirdim.Bu pic aglaya aglaya indi asagi.2 yildır kullanmadigim sag kapinin bolmesinde olan suyla karigib camsili minubuse sıkıp devam ettim. Koku halen gitmedi, o pici bulursam anasinı gibecem.

  Not:Sefer bittikten sonra duraktako tuvalette minubusteki kiza 3 posta erkege 5 posta attim, her tuvalete girdigimde o muallak aklimda.
  ···
   tümünü göster