/i/Tespit

 1. 76.
  +5
  ilk olarak Eşcinselliğin sadece hormonel bir sorun olduğundan emin değilim bilkentte okuyan kuzenim bir kısmının kendi isteğiyle azgınlıktan gay olduğunu söyledi (gay arkadaşları var).

  izmir'e gelinceee. Hiç gitmedim eminim çok güzeldir giden tanıdıklarım hep olumlu bahsetti gerek insanından gerek şehrin fiziki yapısından. Fakat izmir insanı bence çok garip nasıl desem harbiden çok ciddi içsel çatışma içerisindeler. örn: internette bir video var sokakta binlerce insan (izmirde çekilmiş) herkes avazı çıktığı kadar huur çocuğu dexer diye bağırıyor ama nasıl, görmeniz lazım, hunharca, yaşlı genç, kadın erkek inanamazsın! ailecek sövmeye gelmişler sanki. Polis kuzu gibi izliyor polise de küfürler dexerin köpeklerisiniz demeler yine polislerden çıt yok. Geçen sokak ropörtalarını izliyorum izmirdeki herkes bence istediğimizi istediğimiz yerde söyleyemiyoruz, bu ülkede düşünce özgürlüğü kalmadı, polis anamızı gibti falan diyor. yav dexerin anasına sövdünüz ya panpa unuttunuz mu? diyemezsin. Belli ki adam tatmin olmamış harbiden anasını gibmek istiyor, dexerin.

  Bir düşünün amerikada californiada 1000 kişi "Trump is son of the bitch" diye yürüyor aman yarabbi oluk oluk akan kanları hayal edebiliyorum, direk makineliyle tararlar.: D Fransada geçen bir siyahi protestocuya 4 polis jop ile tecavüz etmiş hahaha adam hastanede yatıyordu amk.
  ···
   tümünü göster