/i/Ben

Kendini ifade et !
 1. 1.
  0
  anlatılacak gibi değil. yok yok anlatmazsam içime katran olur.

  sapık ve manyak olduğum için hemen sahiplendi usta askerler beni. abiğ mabiğ idare ettik 5.5 ay. çoğu arkadaşın pgibolojisi bozuldu. 20 yaşında alabildiğince manyak, bonzaici, çocuk tecavüzcüsü, katili, hırsızı, sapığı her türden sabıkalı adamın arasında askerlik yapmak cidden dehşeti cengiz bir deneyimdi. çok üzüldüm bu pgibolojiyi kaldıramayan kısa dönem arkadaşlarıma. çoğu pembe yanaklı, temiz aile çocuğuydu. kimisi öğretmen kimi avukat kimi yeni mezun vs vs kimliklerin ve o kuruma girmeden önceki halin vaziyetin hiçbir önemi yok. artık oradasın ve bu dünyada ayakta kalmayı başarmak zorundasın.

  nefretle bakan bir kalabalık var içeride size. kısa dönemsiniz çünkü. çünkü kafalarında canlandırdıkları kısa dönem profili üni müni derken alkol-uyuşturucu ve ciks alemleri yapıpı yapıp askere geç geldiğinizden yana onlar için. okulun falan hiçbir önemi yok. gibilecek tipsiniz onlar için. ve öyle de olur. bitmek tükenmek bilmeyen iş kitlemeler-gece nöbetleri, kavgalar istikamet yemeler, çarşı kilitlemeleri, toplu araya alıp linç etme vs ne ararsan var. çok direklerden döndük.

  sürgün yerinde askerlik yaptım. tak varmış gibi 800e yakın kısa dönemi bir proje olarak gönderdiler trakyanın en dibine. bir ara devam edelim yazıya.
  ···
   tümünü göster