/i/Kadınlar

Kadınlar daima haklı.
 1. 1.
  +37 -6
  oturtucan karşına diyiceksin ki; hadi koş saklan gözlerimi bağlayacağım seni gözüm görmeden arıyıcam diyiceksin. bulursam dıbını gibe gibe ikiye ayırıcam, dikkatli saklan dikkat et diye de ekleyeceksin. salıcan bunu odalara başlayacaksın aramaya, koklaya koklaya arayacaksın, arayacaksın, kuduz bi köpek gibi arayacaksın koklaya koklaya. buluncada yannanı tam dıbının ortasına şaaaaaaaaaaağğğğkk diye oturtacaksın. bayır domuzu diyorlar ya harbiden onun gibi zıplayacaksın üstünde. atın üstünde gibi şaaak şaaak şaaak zıplayacaksın.. durrr yandım diyecek 2 kat daha fazla kökleyeceksin.
  öyle hızı gibeceksin ki taşakların git gel yaparken amcığa çarmaktan acıyacak. köpekler gibi, eşşşekler gibi, öküzler gibi gibeceksin. o boşaldımı devam et 2ci ye mi boşaldı devam et durma.. taaa ki sana gelene kadar.. ANIRA ANIRA BOŞALACAKSIN iÇiNE iÇiNE.. ÖKÜZZZ GiBi ANIRACAKSIN BOŞALIRKEN (iÇiNE)
  1 DAMACANA SU BOŞALACAKSIN AMCIĞI DAVUL GiBi ŞiŞECEK BOŞALMAKTAN. EN SONUNDA BOŞALMANIN SONUNA DOĞRU ÜLKÜCÜ BiR KURT GiBi ULUYACAKSIN AAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUVVVVVVVVVVVVVV
  ···
   tümünü göster