1. +168 -12
  buyrun sevgili muallakler, silinen ve hiçbir yerde bulamayacağınız tüm nutella hikayeleri burada. her evde bulunması gereken bir başucu eseri. şaka lan şaka giberim başınızı da ucunuzu da.

  ekşici bir gün göle nutella çalıyormuş;

  ordan geçen bir incici de demiş ki napıyosun lan kaynatasını gibtiğim demiş. sonra ekşici de demiş ki kayın sensin atası da sana girsin pis seviyesiz lümpen ulusalcı liboş swh demiş evet bunları bi çırpıda demiş. sonra gökten 2 yarak 1 sabun düşmüş. yaraklar ekşicinin kafasına düşmüş oracıkta pekmezi akmış. incici de sabunla otuzbir çekmiş.

  özet: mahmut hoca geldi beyler.

  sonra ordan geçen bir incici demiş ki ekşiciye lan kayınbiraderini ölesiye gibtiğim ne zaman geri vercen kazanı demiş. ekşici de demiş ki kazan öldü demiş. incici de demiş ki senin kulağına ezan okuyan imamın dıbına korum kazanımı geri ver çabuk demiş.

  özet: ölünün arkasından konuşulmaz.

  sonra ordan bir banu güven geçmiş. ekşici de demiş ki aa banu güven demiş. banu güven hiç giblememiş bunu yoluna devam etmiş. sonra gitmiş sözlüğe entry girmiş banu güvenle geçen gün ayaküstü konuştuk çok cana yakın tapılası bir insan yaptığım entel esprilere güldü hep çok eğlendik swh demiş.

  özet: ali güven diye bi şarkıcı vardı lan noldu o

  sonra ordan nasreddin hoca gelmiş. niye benim fikrimi çalıyosun lan eniştesini gibtiğim deyip bi güzel gibmiş ekşiciyi. sonra ordan incici gelmiş. o da hocanın eşeğini gibmiş.

  özet: başkan sezer bulunduğu avrupa ziyaretinde müzakere sürecine yapılan hazırlıkların devam ettiğini bildirdi.

  sonra ordan orhan pamuk gelmiş demiş ki inci sözlükte 100 bin züt 1 milyon da am gibildi demiş. sonra buna nobel vermişler. herkes demiş ki ama bu inciye tak attı ondan nobel aldı demişler. ekşici de çok haklısınız abim bence de o yüzden aldı hepiniz çok haklısınız demiş. sonra sözlüğe entry girmiş bence aydın bir insan aramızdan biri nobel aldı buna sevinmeliyiz demiş.

  özet: allahın yazdığını kullar bozamaz. allahın yazdığını kullar bozamaz. allahın yazdığını kullar bozamaz.

  sonra ordan hababam sınıfı'ndaki çalışkan ahmet gelmiş. demiş ki hiç mi utanma yok sizde he nasıl yaparsınız bunu o tertemizinsanlara onlar okul istiyor kalem istiyor kitap istiyor sizse yardım eli uzatacağınıza alay ediyor küçük düşürüyorsunuz demiş. sonra ordan incici gelmiş. ahmet ekşici bi de bu threesome yapmışlar.

  özet: parlament de çok pahalı dıbına koyim ya.

  sonra ordan bir köy ahalisi gelmiş demiş ki hoca hoca napıyosun göl hiç maya tutar mı demiş. ekşici de demiş ki yoğurt değil bu nutella tamam mı pis köylü hadi defol burdan demiş. köylünün de gururu incinmiş amcaoğullarını toplamış dere kenarında bi güzel gibmişler ekşiciyi. ekmek arası yemişler böyle.

  özet: her kuşun eti yenmez.

  sonra ordan izzet altınmeşe'nin beni gelmiş. ben izzet abi'den ayrıldım artık solo albüm çıkarcam kardeş ekşide reklamımı yapsana demiş. ekşici de tamam demiş sonra entry girmiş yarak gibi şarkıları var yarısında çıktım demiş.

  özet: bir ben var benden içeri.

  sonra ordan elinde sazıyla ismail diye biri gelmiş. saniyede 10 metreküp ter boşaltıyomuş bu ismail. ekşici de demiş ki abi benim adım da ismail gel sana artık ismail türüt diyelim demiş. o da kabul etmiş sonra ismail türüt meşhur olmuş fıkralarla türkiyeyi sunmuş. orda teyo emmi rolü vermiş eski dostu ekşiciye. bu hikayede ekşicinin gibilmesine gerek kalmadığı kanaatindeyim.

  özet: ya o konudan soru çıkmaz bence.

  sonra ordan kolordu komutanı kazım karabekir gelmiş. demiş ki eğer padişahsan gel ülkenin başında dur, yok ben padişahsam emrediyorum gel ülkenin başında dur demiş. ekşici de demiş ki paşam karıştırdınız onu diyen siz değildiniz fatih sultan mehmet'ti demiş. kazım karabekir de demiş ki harbi mi lan vay dıbına koyim demiş.

  özet: yıldız tilbe'nin son albümü çok güzel.

  sonra ordan ingiliz fransız bi de temel gelmiş. ingiliz demiş ki ben bu göle 3 kilo sıçarım demiş. fransız demiş ki ben 5 kilo sıçarım demiş. temel de demiş ki ben de 4 kilo sıçarım demiş. ekşici de ehehe demiş gitmiş bunu emprovize nasreddin hoca fıkraları başlığına yazmış.

  özet: aynı gemide yol alır ayrı dümen tutarız bu evde.

  sonra ordan genç kızların yeni sevgilisi gökhan tepe gelmiş. demiş ki ulan 10 yıldır şu piyasadayım kızlar yaşlandı, ben eskidim, lakabım hala aynı hay dıbına koyayım ya demiş. ekşici de swh demiş. yok ebenin amı ali sami demiş. bi gibtir git çay koy demiş. yok artık lebron demiş. komik olduğunu sanmış böyle sonra allah belasını vermiş bunun.

  özet: ekranların sevilen dizisi bez bebek'te bu hafta neler oldu neler.

  sonra ordan binbir gece'deki hayırsız evlat ali kemal evliyaoğlu gelmiş. füsun ben paramızı kumarda kaybettim nolur babama söyleme demiş. ekşici de seyretmiş bunu sonuna kadar. sonra sözlüğe entry girmiş demiş ki annem seyrediyodu bi 10 dakka bakmak zorunda kaldım yarak gibi dizi yarısında zütümü gibtirdim demiş.

  özet: çok iyi bir noktaya parmak bastın hıncal'cığım.

  sonra ordan bbp gençlik kolları başkanı gelmiş. demiş ki bizim parti binasına doğalgaz taktıralım diyoz ya çok üşüyoruz demiş. ekşici de demiş ki ben oyumu chp ye veririm biz dededen chp liyiz demiş. sonra gitmiş ilk seçimde oyunu akp ye vermiş.

  özet: abidin diye popstar nerede görülmüş amıma koyayım ya

  sonra ordan mehmet ali ağca çıkmış demiş ki ay em not got demiş ben mesihim falan demiş. ekşici de demiş ki abi ailecek seyrediyoruz ehehe swh demiş. böyle gibim gibim klişe espri yapınca mehmet ali dayanamamış ekşicinin kabağı ortadan ikiye ayırmış. sonra ordan hz musa gelmiş böylesini ben bile yapamazdım emeğe saygı artı rep demiş mehmet aliye.

  özet: çocuklarım olmadan asla diyorsanız, aliye.
  p
  09.04.2010 18:52 ~ 21:31michael sikkofield • 1