1. 1.
  0
  dıbına koduum binlerii.. varsa gülbenin ferresi linki verin, bi ben mi kaldım kodumun yerinde izleyemeyen lan..
  ···
 1. 2.
  0
  al panpa

  http://xhamster.com/movie...h_ferre_gulben_ergen.html
  ···
 2. 3.
  0
  @3 panpa ben benzetemedim gülben reyize
  ···
 3. 4.
  0
  beyler şu topsakallıyla çekilen ferresi lazımmmm... kel bi herif vardı ya lann..yok mu o ferreyu izleyennn
  ···
 4. 5.
  0
  lan beyler diyorum adam yerine koyuyorum bakın sizleri koduum binleri... bir kaç sene önce çıkan ferreyu arıyorum olum, şu kel topsakallı herifin gibtiği.. ortaya çıktıktan sonra hani gülben beyaz elbiselerle basın toplantısı yaptıydı..
  ···
 5. 6.
  0
  yoharı hamuğa goyum yoharııı
  ···
 6. 7.
  0
  yoharı hamuğa goyum yoharııı
  ···
 7. 8.
  0
  oğlum ona yayın yasağı geldi finlandiya sitelerinde varsa vardır oda illegal yada arese falan gir bilgisayarında saklayan yavşak varsa paylaşımdan alırsın yoksa sitelerde bulamazsın
  ···
 8. 9.
  0
  adıbına koym burda zibliyon dene apaçi var, burda yoksa finlilerde nerden olsun..
  ···
 9. 10.
  0
  inci Sözlük, katılımcı sözlük tarzındaki ağ sayfasıdır. Bu ağ sayfasının içerdiği kullanıcı yazıları müstehcen de olabilir. Sözlük yazarları çeşitli basın ve yayın kuruluşlarına, bazı ağ sayfalarına çeşitli saldırılarda bulunmuştur. Kendileri bu olayları saldırı yerine ziyaret olarak nitelendirmektedir. Ayrıca kullanıcılarının bir kısmı Vikipedi'de vandalizm olarak değerlendirilecek davranışlarda bulunmuştur.

  inci Sözlük, katılımcı sözlük şeklinde bir sitedir. Kullanıcılar ücretsiz olarak kayıt olup, kavramlar hakkında yorum yapabiller. Aralık 2009 tarihinde kurulmuştur. Telifsiz içeriğe sahiptir ve Sözlükspot isimli internet sitesinin alt alanında (subdomain) yayınlanır. inci Sözlük'e üye alımı, genelde serbesttir. Şu anda üye alımlarını kapatan inci sözlüğün 70.000'den fazla kayıtlı kullanıcısı bulunmaktadır. Sözlük içinde yazarların küfürleşmesi olağan karşılanır. Sözlük dili erkeksidir ve ferregrafiye varan argo dili kullanılır. Kurallarının Türkiye'deki bir çok internet sitesine göre çok daha az kısıtlayıcı olmasından ötürü, site zaman zaman 4chan ile Encyclopedia Dramatica'ya benzetilmektedir.

  Medyada inci Sözlük

  inci Sözlük yazarları ziyaret adını verdikleri eylemlerle yazılı basın, internet siteleri ve televizyonda adlarından söz ettirmektedir. Yazarlar Twitter'daki bir açığı kullanıp, ünlü kişilerin kendilerini takip etmesini sağlamış, bu olay ulusal ve uluslararası basında haber yapılmıştır. Ayrıca, Facebook'a yaptıkları saldırı medyada yer almıştır.iki kişinin inci Sözlük adına Disko Kralı progrdıbına telefonla bağlanması ve bunlardan birinin inci Sözlük'ün tanıtımını yaparak programda küfretmesi Okan Bayülgen'in tepkisine yol açmıştır. inci Sözlük yazarları, Ekşi Sözlük'te uygunsuz başlıklar açmış ve iHL Sözlük'te hesapları ele geçirmişlerdir. inci Sözlük, büyük çapta ses getiren bu eylemler için ana sayfasına birer yıldız koymuştur. Ayrıca, Tarihin Arka Odası,x y'ın televizyon programı ve Bilgin Gökberk'in programlarına mail ya da telefonla ulaşıp sunucuları işletmişlerdir.
  ···
 10. 11.
  0
  bilgisayarının en gizli yerlerinde gülbenin bi kaç sene öncesine ait ferresi olup da vermeyenin saklayanın ta dıbına koymm.. apaçiler sizi..
  ···
 11. 12.
  0
  adam polis
  ···
 12. 13.
  0
  @3 eğer bu gülben ergense başta mustafa erdoğan olmak üzere cümle alem gibsin beni
  ···
 13. 14.
  0
  kodumun gerzeği internetten bir haber sığır millet bütün yannan işlerini finlandiya üzerinden verir internete ıp sini bulmak uzun sürüyor diye zütüne kodumun salağı site ismi isteme o zaman varsa yollayın de millete senin geçmişini gibiyim dıbına kodumun ortaokullusu sana laf anlatan beni de gibiyim
  ···
 14. 15.
  0
  @1 inboxa bak
  ···
 15. 16.
  0
  @11 ağır abi
  ···
 16. 17.
  0
  @15 hacu sakin ol, ne bilm amk.. ayda yılda bi ferre izleyesim geldi gibtin attın belamı lan..ne anlarım finlandiyasından bilmemnesinden olm.. adam gibi yol göster de izleyek amk, çok izleyesim geldi lan..
  ···
 17. 18.
  0
  @16 eyvallah hacuuu.. şunu yağladım, ne zaman istersen..
  ···
 18. 19.
  0
  @16 banada atar mısın be panpa suku vercem
  ···
 19. 20.
  0
  buldun mu lan ferreyu
  ···