1. 1.
  +3 -2
  bir erkek bir kadına oral ciks yapmanın nesinden hoşlanabilir? tanıdığım, kadınlardan hoşlanan ve onlarla sevişmeyi bir 'fetih'tense bir ortak çabanın ürünü haline getirmeyi seven erkeklerin çoğu oral ciks yapmayı da seviyor. (bkz: bunu alan bunu da aldı) sadece oral ciks yapmak değil ama kadını mükemmel orgazma ulaştırmak, sonra da onu ikisinin de unutamayacağı bir sevişmeye hazırlamak veya belki kadının da istediği buysa, kendisine de iyi bir oral ciks yapılmasını sağlamak istiyorlar. burada iki temel sebep olduğunu düşünüyorum: ilki, birçok erkek, kadınlarına verebildikleri kadar cinsel tatmin vermek ister. kadına zevk vermeyi seviyorlar ve bunu başarmak için çok çaba sarf ediyorlar. kadınlar kendilerinin yaptıklarından ne kadar çok zevk alırlarsa daha sertleşiyorlar, hatta bazen sadece kadına oral ciks yaparak boşalıyorlar. insanlar neden öpüşür? öpüşme sırasında oluşan etkileşimden zevk aldıkları için. ağız, dudaklar ve dil vücuttaki en erojen bölgelerdendir ve pasiften çok aktiflerdir. 'bir işe yararlar'. kulaklarını yalarsınız, göğüs uçlarını öpüp emersiniz, omuzlarını öpersiniz, neden vücudunun en erojen bölgesini, vajinasını yalamayasınız? taze, temiz ve sağlıklı bir kadının cinsel bölgesinin kokusu ve tadı bir çok erkek için erotiktir. tüm bunları bir araya getirince, bir erkeğin vajinaya ağzını dayaması için yeteri kadar sebep elde etmiş olursunuz.
  ···
 1. 2.
  0
  şimdi madem ki hanım kızımızı duştan çıkarttık yatağa yatırdık, ve aşağı yukarı hazırladık (ya da o size bunları yaptı) durun ve gördüğünüze bir bakın. ışıkları açık bırakın ya da el feneri filan alın, fantazi olsun, iyice ve dikkatlice inceleyin onu. bacaklarının arasındakine iyice bir bakın. güzel, değil mi? bir kadını kukusundan daha fazla 'yegane' yapan bir şey daha yoktur. biliyorum, bir çoklarını gördüm. hepsi farklı boyda, renkte ve şekildedir; kimi küçük bir kızın kukusu gibi daha içeridedir, kiminin sizi karşılamaya gelen iri ve etli dudakları vardır. kimi bir kürkün içindedir, kimiyse çıplak bakar size.

  ilk gördüğünüz, olasılıkla kıllardır. vücudundaki diğer kıllarla aynı renk olsa gerek, ama bu günlerde pek bilemiyor insan. geniş ya da dar bir alanı kaplayan, ve saçlarından hafifçe farklı bir dokuya sahip olan kıllardır ama genellikle yalnızca bikini bölgesinde bulunnur bunlar. pelvis kemiğinin üst tarafındaki etli bölgede ve vajinanın iki yanından alt ucuna kadar. genellikle kasıklarına yayılmaz.
  ···
 2. 3.
  +2
  meraklanmayın, bakmak sizi kör etmez. kıllarının arasında vajinanın 'dış' ya da 'büyük' dudakları vardır (her kadında dikeydir). dışarıdan dokunmaya çok hassas değillerdir (ama başlamak için iyi bir yerdir), aynen çükünüzün sapı gibi. klitorisini kaplayan bölgeden başlayıp aşağı yukarı vajinanın altına kadar uzarlar. ortada kalın ve etli olup, uçlara doğru vücuduna karışacak ölçüde incelirler. bazıları neredeyse kapalı, bazıları da çeşitli aralıklarda açıktır. tepede genellikle tamamen kapanmazlar, klitoris bölgesinin üst konisini açıkta bırakacak şekilde aralık kalırlar. aşağıda ise vajinal girişin iç dudakların alt kısımları tarafından kaplanmış girişini gösterecek ölçüde, biraz daha kapalıdırlar.

  dış dudakların alt tarafında 'iç' ya da 'küçük' dudaklar vardır. bunlar çok daha ince, daha hassass ve oynaması eğlenceli şeylerdir. tepede hassas klitorisi koruyan koni benzeri bir şapka oluşturup klitorisin altında kapanıp, vajinal girişin altına kadar açılarak gelirler. doş dudakların arasında, özellikle de alt taraflarına doğru açılmaya eğilimlidirler.

  klitorisin alt tarafı ile vajinal aralığın alt tarafı arasında 'rüzgarlık' vardır: yeni oyun alanınız. klitorisin şapkası iç dudakların bir parçası olsa da, sadece rüzgarlığı kaplar gibi görünürler. sidik yolu ve vajina rüzgarlığın içine açılırlar. klitorisin bilinen başrolünü dışarıda tutarsak, rüzgarlık ve vajina girişi bütün aksyonun geçtiği yerlerdir.

  en iyisini en sona sakladım: klitoris. çoğunuz ne olduğunu biliyor, ancak bilmeyenler için bu 'kadın ciks organı'dır, nokta. vajinal ilişki vs çok iyi hissettirebilir ancak esas uyarılan orası değil klitoristir. onu orgazma ulaştıracak bölgeyi yoksayıyorsunuz ve öngördüğüm üzere, şu an bunu okuyor olmanızın sebebi de bu. iç dudaklarının üst kesişiminde, pembe etli bir minik düğümdür. evet bu oralarda çocuklar, ve sakın unutmayın. dudakların ya da vajinal girişin yalanması/emilmesi sadece 'iyi hissettirecektir', hatırlayın ki bu zevkli, hareketlendiricidir ancak esas olay bu değildir. beni orgazma ulaştıracağını düşünerek vajinamın içine dilini sokan kaç erkek olduğunu anlatamam. hatalılardı, elbet biraz da el ile uyararak.. hmm bir dakika daha oralara gelmedik.

  kadınlar klitorislerinden alabilecekleri direkt uyarmanın niceliği hakkında farklı hissederler. bazıları ortaya çıkmış klitorisi sertçe emmenize delireceklerken, bazıları acı içinde bağırabilirler. klitorisinden direkt olarak zevk alamayan bir kadınla karşılaşabilirsiniz ancak amaç halen aynıdır. bu sefer klitorisi dolaylı olarak uyarmanız gerekecektir, misal dudakların üstünden. önemli not: genellikle en başta kabul edilemez derecede sert olan şey, kadın çok heyecanlandıktan sonra iyi olabilir. aslında, bir çok kadın klitorise planlanmış bir saldırıdan önce iyice uyarılmak isterler ancak bir kez hazır oldular mı, tüm dikkatinizi yoğunlaştırmanız gereken yer burasıdır.

  şimdilik geri çekilin, kafanızı kasıklarının üstüne bırakıp görüntüye hayran olun. kadınınızın kendine özgü özelliklerini takdir etmeyi öğrenin ve ona onu neyin özel yaptığını söyleyin. gördüğünüzü tarif edin, yapabiliyorsanız şairane tavırlarla, olmadı sevgi ve hayranlıkla dolu herhangi bir şekilde anlatın.
  Tümünü Göster
  ···
 3. 4.
  0
  http://incicaps.com/tovbee---baykus-reyiz.swf
  ···
 4. 5.
  0
  3 entrynizi 3 şukuyla ugurluyoruz
  ···
 5. 6.
  0
  ilk satırı okudum, tutamadım kendimi.
  ···
 6. 7.
  0
  @1 devam et daha başka ne var bilmediğimiz
  ···
 7. 8.
  0
  DEVAMMI PANPALAR
  ···
 8. 9.
  0
  lan hiç bi kız bunu bu şekilde anlatamaz bi yerlerden yazıyo zaten kız olup olmadığınıda bilmiyoruz hemen şukuluyosunuz amk nasıl adamlarsınız panpalar amk sizin!
  ···
 9. 10.
  0
  devAm panpa
  ···
 10. 11.
  0
  iyi gidiyor hikaye tadında rezerve
  ···
 11. 12.
  0
  bu kadarda yapılırmı vicdansızlar amı görmedik yalamasını öğretiyorlar birde
  ···
 12. 13.
  0
  RESERVELERi ALIN YARIN DEVAMKE ;)
  ···
 13. 14.
  0
  devammi beyler...
  ···
 14. 15.
  0
  up up up up up up
  ···
 15. 16.
  0
  up up up up
  ···
 16. 17.
  0
  günaydın arkadaşlarr..
  ···
 17. 18.
  0
  reserved
  ···
 18. 19.
  0
  rezerved
  ···
 19. 20.
  0
  (bkz: nasıl iyi amlı gibilir anlatıyorum/#74310787)
  ···