1. 1.
  +285 -14
  Özet isteyenler ilk iki paragrafı atlasın

  ciddi anlamda ustalık isteyen bir diğer ön sevişme hatta başlı başına bir sevişme metodudur.
  pek çok erkek bunu mide bulandırıcı bulurlar ve detaylara dikkat etmeden gönülsüz olarak yaparlar. kimi ise kerhanede çalışan kadını bile yalamaktan çekinmez. uygun kişilere uygun koşullar altında yapılması en güzelidir. bildiğiniz (daha önce seviştiğiniz, regl döngüsünü bildiğiniz) kişisel temizliğine önem veren, dostunuz, sex partneriniz, eşiniz, sevgiliniz ile yapmanızı tavsiye ederim.

  bir baş yapıt niteliğindeki tavsiye yazım (bkz: kadın nasıl gibilmeli/#2951059) 'de belirttiğim ön sevişmede dikkat edilmesi gereken hususları başarıyla yerine getirirseniz birazdan anlatacağım detaylarala sevişmeye 1 ya da 2 - 0 önde başlayabilirsiniz.

  am yalarken girebileceğiniz pozisyon sayısı kısıtlıdır. öncelikli tavsiye edeceğim pozisyon kadının sırt üstü yattığı ve bacaklarını ayırdığı klagib oral pozisyonudur. kadının kıvranmasını izlemek size zevk veriyorsa kasıklara küçük öpücükler ve ısırıklar, ardından amın dudaklarını ayırarak uzun uzun üflemeniz size yardımcı olacaktır.

  dilinizi, dudaklarınızı ve gerektiğinde dişlerinizi ustalıkla kullanmanız gerekir. başlangıçta dilinizin ucu ile klitorisi bulup belirgin hale getirmelisiniz. daha sonra amı boylu boyunca dilinizle yararak deliğe ulaşmalısınız. deliğin en alt noktasına dilinizi değdirip çekmeniz kadının küçük kramplarla doğrulmaya çalışmasına yol açacaktır. dilinizle deliğin etrafında daireler çizin. dilinizin ucunu hafif hafif delikten içeri kaydırın.

  kadın dilinizi daha fazla içeri sokmanız için başınızı tutup bastıracak kadar atik değilse bunu fazla uzatmadan çeneniz am ile züt arasında kalan boşluğa yapışıncaya kadar yüzünüzü bastırın ve dilinizi deliğin içinde hareket ettirin. siz bu aşamaya geçtiğinizde kadını zaptetmek artık daha da güç hale gelecektir. beli, kalçaları ve sırtını istemsiz şekilde kasıp hareket ettirecektir. size tavsiyem kollarınızla kalçayı dışarıdan sararak kadının hareket etmesini engelleyin. bir elinizin baş parmağı ile klitorisi çok bastırmadan okşayın. ( bu işlemleri gerçekleştirirken burnumuzdan nefes almamız gerektiğini unutmayın. çoşup orda boğulmayın sonra)

  arada kafanızı seri ve kısa hareketlerle sağa sola ve yukarı aşağı yönlerde sallayın. uzun süre bu vaziyette am yalamak mümkün değildir. dilimizin başlangıcına hafif kramplar girmeye başladığında dilimizi deliten çıkarıp tekrar klitoris ile ilgilenmemiz daha iyi olur. zevk suyuna bulanmış yanak ve çene sakın sizi rahatsız etmesin. partneriniz bu aşamada boşalmadı ise bile az sonra zevkin doruklarına ulaşacak sabırlı olun.

  klitorisi dudaklarımızın arasına, bazen dişlerimizin arasına alarak ( dikkatli olun sakın ölçüyü kaçırmayın acemiler başlangıçta bundan kaçınsınlar) partnerimizin beynine şimşekler gönderirken bir parmağımızıda hem kendi zevk suyu hem bizim salyalarımızla sırıl sıklam olmuş deliğinden içeri kaydırın.

  partnerimizin vereceği tepkiler ışığında bir tempo belirleyerek parmağınızı sokup çıkarın. ( parmağınız amın içindeyken dilinizle oynadığınız klitorisin olduğu yere içerden dokunmaya çalışın. bu bölgede cidden çok hassas sinirler var)

  bir müddet bu tempo ile çalıştığınızda yüksek ihtimalle partneriniz kegib kramplar geçirerek bacaklarını kapatmaya çalışacaktır. bu esnadan sonra ister partneriniz boşalırken ağınızı deliğine dayayın, ister diğer parmağınızı züt deliğinin üstüne getirip büzülüp açılmasını hissederek yaşadığı orgazma biraz daha yakından tanıklık edin.
  ···
 1. 2.
  +27 -6
  diğer tavsiye yazılarım için

  (bkz: kadınların sevdiği sex pozisyonları)

  (bkz: kadın nasıl gibilmeli/#2951059)

  (bkz: kız arkadaşı zütten gibme klavuzu/#1325889)

  (bkz: at gibi hatun vs çıtı pıtı hatun/#1459144)

  (bkz: vajinal orgazm sorununa dair)

  (bkz: kadına format atmak)

  (bkz: tahriş olmuş am a yapılacak en iyi müdahele/#107475531)

  (bkz: kusturana kadar kadını ağzından gibmek/#110847459)

  (bkz: cikste parmakların yeri ve önemi)

  (bkz: calf syndrome)
  ···
 2. 3.
  +10 -10
  bunun burada tanımını yapacak biri varsa o da benim.

  beyler bu kadar okumanıza gerek yok, ben size kısa bir çözüm sunuyorum, dilinizi önce uyuşturun, sonra hafif kesici birşey koyun, amı yalayın. sonra da kanlı kanlı gibersiniz, bu kadar.
  ···
 3. 4.
  +1 -2
  beyler burada önemli bir ipucu verdik, okuyun, geliştirin kendinizi.
  ···
 4. 5.
  +13
  ulan okurken boşaldım onu yapsam ne olur kimbilir.
  ···
 5. 6.
  0
  yeni gelen binler özet isteme idmanı yapsınlar
  ···
 6. 7.
  +3
  @1 soluksuz okudum +
  ···
 7. 8.
  +4 -1
  gibim kalkti aq.
  ···
 8. 9.
  +5 -4
  @1 sen bu kadar ince ayrıntısına kadar bildigine gore ya amin vardir karisindir yada alayli bi huur cocugu
  ···
 9. 10.
  0
  @ 9 yarak kafa bu işin mektebi mi var ?
  ···
 10. 11.
  +3
  @1 hocam bir sorum olacak. yalarken tiksinmeeyi nasıl giderebiliriz ? sevgilimiz ne kadar hijyenik olsa da am ve am dudakları hafif ıslanınca garip bir tat oluşuyor ağızda. dolayısıyla ifade ettiğiniz üzere dili ama sokmak tat alma açısından biraz tiksinç oluyorç ne önerirsiniz ?
  ···
 11. 12.
  +1 -2
  @10 alayli diye yazmamin sebebi annen ogretmistir manasindaydi. ama faydali bilgiler iceren bi entri girdigin icin sozumu geri aliyorum bin. şukuyu da bastim
  ···
 12. 13.
  0
  @ 12 mektepten kastım annenin çalıştığı yerdi. neyse gençliğine veriyorum, açık adresi vermiyorum.
  ···
 13. 14.
  0
  @ 11 düşük alkollü karışımlar, bira, dudaklarının arasına alacağın buz parçası, krema, bal, nutella...

  kendi karışımını kendin yarat
  ···
 14. 15.
  0
  hacı, bir şey soracağım. tamam biz yalar yutarız da onlar böğğğ, onu ağzıma mı alacağım? gibi tepkiler veriyor, nasıl onunda ağzına almasını sağlarız?
  ···
 15. 16.
  +8
  @ 15 hafız bahsettiğin durum genellikle deneyimsiz genç kızlarda ve aşırı baskı altında yetişmiş kızlarda görülüyor. valla ne yalan söyleyim en son lisedeyken liseli gibtim.

  ancak şu yadsınamaz bir gerçek, olaya aman ben gibeyim boşalayım, sigaramı yakıp uzanayım diye bakarsan aklındaki fantezileri gerçekleştirme şansın pek olmaz.

  sana verebileceğim tavsiye, önce sen oral yap. oral sexten zevk alındığını farketsin. daha sonraki bir sevişmenizde sen sırt üstü uzanırken yüzüne oturmasını iste. bazı kızlar kendilerine bakılırken oral sex yapmaya utanırlar. ( 40 günlük kılla yapmaman gerektiğini söylememe gerek yok herhalde).

  sen kızı yalarken beline bastırarak üzerinde uzanmasını sağla. hemen ağzına almaz ise eline almasını sağla. biraz oynasın, sıcaklığını hissetsin, yakından baksın. iğrenç bir şey olmadığını farketsin.

  büyük ihtimalle ağzına alacaktır, çekingen davranırsa çok sert olmamak kaydı ile sen ağzına almasını sağla.

  olayın 2 taraf içinde zevk alınan bir durum olduğunu aklından çıkarma ve karşı tarafın da bunu anlamasını sağla. sen partnerini mutlu etmek için ne kadar gayret edersen, aynı şekilde karşılığını alırsın.

  hafız şimdi senin buna dişlerini değdirme, ısırma, dudaklarını kapat gibi direktifler vererek en az 1 uğraşman gerekecek. ne deyim kolay gelsin.
  ···
 16. 17.
  0
  verdim şukunu bin

  aynısının erkek versiyonu için (bkz: yannan emmenin sırları/#5878646)
  ···
 17. 18.
  +3
  özet: kafayı bacak arasına sok , şap şup yala
  ···
 18. 19.
  +7
  am yalama sanatını kemalettin tuğcu kıvamında anlatmışsın verdim şukunu bin
  ···
 19. 20.
  +4
  Am verin yalıcam aq cok pis azdım bin
  ···