1. 1.
  +1
  Yeterince zor değilmiş gibi kalkıp iyice zorlaştırmışlar hayatı. Hemen her yerde takım çalışması demişler. Hemen hemen hiç bir şirkette özel alan tanımamışlar kimselere yalnız kalabilecekleri.Hep dışa dönük insanlar için tasarlanmış bunlar.

  Şimdi asıl soru şu Asosyaler varken ve asosyallerin varlığı gayet net biliniyorken. Devletler ve Şirketler neden onların bu dünyada yerleri yokmuşcasına böyle bir sistemi tercih ettiler.

  Halbuki tarihte çok büyük işler başarmış Asosyallerde vardı Steve Jobs Mark Zucherberg Frederih Nietcshe Dr.Seuss hatta Einstein bile örnek verilebilir buna diğer insanlara fazla vakit ayırmak istemezdi Einstein onu anlamayacaklarını iyi bilirdi.Bu yüzden hiç kendini topluma dahil bir birey olarak görmedi hep onu anlayan insanlarla konuştu mutlu olduğunda evlendi.

  Başarı yalnızlıkla geliyor aslında. Belkide Devletler yalnız insanların kendi başarılarının görmezden gelinmesini istemedikleri için böyle bir sistem kurmuşlardı.

  Yalnız insanları daha fazla intihara teşvik et miyormu şimdi devletler bu sistem.Şirketler. Onlara hayatı daha fazla çekilmez hale getirme amacı güt müyorlarmı?
  ···
 1. 2.
  0
  teşfik
  ···