/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +35 -5
  tamamı gerçek bir konunun, kısmen kurgulanması ile yazılacak.

  eskiden yazdığım hikayeleri bir müddet sonra kaldırma huyum var. onlarda bir beklentim yoktu. bunda ise alaka olduğu müddetçe yazacağım. kendi kendime yazmam.

  sadece meraklısına. birebir baştan geçen meselelerdir. olabildiğince samimi olacak eğer yazılırsa...
  ···
 1. 2.
  +1
  rezerved tutar
  ···
  1. 1.
   0
   Sen eskiden de yazmazdin ki
   ···
   1. 1.
    0
    neyi lan
    ···
   2. 2.
    0
    Ne demek neyi oglum yazmiyodub işte
    ···
 2. 3.
  +4 -1
  Tamamı gerçek olan konu kesinlikle yaşanmıştır.
  ···
  1. 1.
   0
   ferre başlığı gibi.
   ···
 3. 4.
  +1
  Rezerved
  ···
 4. 5.
  +14
  meselenin özü şudur. bu taktan mecradaki son hikayemdir. daha evvel paranormal ile alakalı 1 tane, definecilik üzerine ise videolu resimli 2 adet hikaye yazmıştım. aslına bakarsan daha eskilere dönersek 7.hikayem olacak sözlükte harcadığım 6 sene içinde.

  bu son hikayemdir. ondan sonra bir daha da buraya zaman sarf etmemeye kararlıyım. eskiden hikaye anlatmak zevk verirdi. dinleyeni dinlemesini bilirdi. şimdi yeni jenerasyon biraz daha farklı. aramızdaki yaş farkı da iletişimi kırıyor.

  her neyse gelelim amaçladığım şeye.
  ···
  1. 1.
   +1 -1
   Bu ne amk hikayenin başlığında hayır yok
   ···
  2. 2.
   0
   Rezerve
   ···
 5. 6.
  +11
  şu an ulaşabileceğin en sağlam bilgiler hemen hemen benim elimde. korku filmlerinde yansıtılanların aksine, bir yerlerde yaşananlar oluyor muhakkak. sen ise evinde oturduğun ve bu işleri sinema salonlarında aradığın için haberdar değilsin.

  sana bu tip işlere kıyısından köşesinden nasıl bulaşıldığını anlatıp zihnini yormayacağım. yapacağım şey gerçekten bu durumdan muzdarip kişilerle yaşananlardır.
  ···
  1. 1.
   0
   Madem o kadar iyisin masturbasyondaki meni enerjisini aşık cin nasıl kullanıyor
   ···
 6. 7.
  +8
  2008 senesinde o zamanlar bile çoğunuzdan büyük olduğum bir yaşta bu işlere merak duydum. merak sadece kafada kalmadı, onu tatmin etmek için peşinden koştum. sayısız adama ulaştım, sayısız ortamda bulundum. piyasada yer alan ve dahi bloglarda forumlarda yazan her bir haltı okudum. uzmanlık alanı denilebilecek kadar ve hemen hemen google ayarında bilgi sahibi oldum. tabi bunların neredeyse tamamı çöp denilecek efsaneler, copy - paste fantezilerdi.

  işi kaynağından öğrenmek ve sahaya inmek gibi olmuyor. sana bin tane efsane anlatsam, yaşadığın bir tanesine asla denk gelmez.
  ···
 7. 8.
  +1
  yazmaya devam et, 5 dkya gelicem okucam
  ···
 8. 9.
  +9
  uğraşlarım sonucu, işi bilen kişilerin peşine takılma sonucu pek çok yöntem öğrendim. buna büyü ve tesir de dahildir. esas önemli olan onlarla iletişime geçmektir.

  iletişime geçmek ise hayli zordur. benim aylarımı almıştı. zannedilenin aksine falanca duayı oku görürsün tipi işler değildi. hepsinden önemlisi o kapıda beklemek sabrıydı. sabreden bir süre sonra kazanır. kazanır dediğim maksadına ulaşır.

  belki vaktimi daha hayırlı şeylere verebilirdim. maksadım onların dünyasına adım atmaya çalışmak olmasaydı daha verimli olabilirdi geçen zamanlar. ama her neyse bunun şu an bir önemi kalmadı. zaten bu konulara olan alakamı da tatmin olduktan sonra kaybettim.
  ···
 9. 10.
  +9
  2014 senesinde iyiden iyiye eş dost arasında fal bakabilen bir tip olarak nam saldım. onlarda eşlerine dostlarına haber ettiler. gizli saklı yapar olduk kendi aramızda bu işleri. ahmet tanıştırırdı mehmet ile mesela. mehmet'le muhabbet esnasında konu bu işlere gelirse , muhabbet daha da derinlik kazanırdı. sonra mehmet'e fal bakardım . sonra iş daha ileri giderdi. olan olur biten biterdi ama onu benimle tanıştıran ahmet'in haberi olmazdı mevzumuzdan.

  en yakın arkadaşlarımın pek çoğu hiç haberdar bile olmadı bu işlerle uğraştığımdan.

  iyi paralarda kazandım yeri geldi. bunlar gönülden olan şeylerdi. zorlama işler değil. şu iş olsun dile benden ne dilersen muhabbetleri işte.
  ···
 10. 11.
  +9
  böyle böyle eş dost vasıtası ile arkadaş edindiğim biri ile de girdik bu muhabbetlere. kendisi bu meselelere çok meraklıydı. 2008 de ben ne isem, o da öyle bir merak içindeydi.

  beni rehin almış gibiydi. sürekli daha derinine sorular soruyordu. sordukça soruyordu. çocuğun amacı belliydi. bir şekilde onlara ulaşmak arzusundaydı.

  telefon ederdi. sık sık görüşmek isterdi. sürekli problemlerini anlatırdı.

  akrabaları ile arası sıkıntılıydı bu çocuğun. amcası vefat edince annesi ile babası evlenmişti. hem amcaoğlu, hem kardeş olduğu bir abisi vardı mesela. kürt adetiydi bunların ki. sürekli mal mülk meselesi dönerdi. bu da bana bir şey kalır mı ? derdindeydi. ailece birbirlerinin kuyusunu kazan tiplerdi anlayacağın. bunun maksadı da onların ayaklarını kaydırmaktı. yoksa onların ayağını kaydıracağına inanırdı.
  ···
 11. 12.
  +9
  sık sık evime gelirdi. o zamanlar tektim. bunaltacak derecede aynı meseleri anlatır, iki dudağımdan çıkacak lafa odaklanırdı. bende haliyle sıkılıyordum. artık baştan savmanın yollarını arar olmuştum.

  eleman hayatıma amele sümüğü gibi yapışmıştı. gece 1-2 de bile arardı. açana kadar arardı.

  - kusura bakma rahatsız ettim ama evde şöyle bir şey buldum

  - ne buldun ?

  - süpürge çöpü

  - süpürgeden düşmüştür.

  eleman kafayı sürekli kendi dünyasında yarattığı işlere takmıştı. herkes ona büyü yapıyormuş gibi takıntılıydı.
  ···
 12. 13.
  +1
  Geldim okuyom
  ···
 13. 14.
  +11
  bu elemana bu işleri yapabilen değil de, kısmen bilgili biri olduğum izlenimini vermiştim. o ise sürekli yapabileceğim üzerine beni deniyordu. ağızdan laf almaya çalışıyordu. yahu vardır tanıdığın vs diye uğraşıyordu. araya para pul veririm gibi şeyler sokarak, kendince iknaya uğraşıyordu.

  aslında para kazanabilirdim. bunu elbette isterdim. ama dediğim gibi bu adam biraz sorunlu bir tipti. ben yapabiliyorum büyü falan dersen daha gibsen peşinden ayrılmazdı. paranoyak bir tipti. bir işini yapsan kırk iş daha getirirdi. çok belliydi.
  ···
 14. 15.
  +9
  kârını düşünüyordum, sonra zararı aklıma geliyordu. bu tipler pinpiriklidir. 5 kuruş verir, 25 kuruşluk kafa giberler diyordum.

  her neyse baktım yakamdan düşmüyor. para da tatlı geldi. çok fazla telefonda tuttuğu bir gün, yarın gel bir yüz yüze görüşelim dedim. neden ? diye sordu. merak ettiğin her şeyi öğrenmen için dedim. şimdi fazla soru sorma uyuyayım. yarın görüşürüz zaten.

  nasıl ? ne yapacan ? diye kafa gibmeye başladığında telefonu kapadım uyudum.
  ···
  1. 1.
   +2
   Ne gerizekalı biriymiş amk ben olsam çoktan koparırdım iletişimimi, katlanamam ak
   ···
   1. 1.
    +1
    selam genç
    ···
 15. 16.
  +10
  ertesi gün geldi. dün konuştuklarımıza atıf yaptı. uzan şuraya dedim. gözleri büyüyerek bana baktı. korkma dedim ekmek teknende gözüm yok.

  iki elimde sırtındaydı. kendi yöntemimi uyguladım. bak dedim şu an iki elimde sırtında ve odada bizden başka kimse de yok. buna eminsin değil mi ?

  yüzüstü uzandığı yerden evet dedi. peki dedim şimdi seni genel bir muayene edeyim. bir tak anlamamanın tedirginliği ile arada başını kaldırıyordu, elimle geri bastırıyordum.

  sırtında belirli bölgeleri gezerken arada ufak tefek canı yanmışcasına sesle çıkarıyordu.

  iğne mi batıyor dedim. yattığı yerden doğruldu iğne mi var elinde dedi. elimi gösterdim. ellerim boştu. merak ve tesir altında kalmıştı. uzan dedim birkaç işimiz daha var.

  bazı meseleler hakkında kendimce bir yöntem ile uğraştım. tepki verdiği konuları kavradım.
  ···
 16. 17.
  +12
  oralara çok girmeye lüzum yok. anlatsam da anlayamazsın görmedikçe.

  iş bitince kalk otur dedim. sen anlatma bana bir şey, ben sana hepsini anlatacağım. yeter ki beni yorma. anlattıklarım kadarı ile yetin. saçma sapan sorular sorma. ben sana ne merak ediyorsan onları anlatacağım zaten göreceksin.

  bir sigara yaktım diz dize oturduk. karşımda büyülenmiş gibi bakan bir adam vardı. ne yalan söyleyeyim nefsim kabarmıştı.
  ···
  1. 1.
   +1
   Nefsim kabardı ne olum adamı mı gibtin gaza geldim de bari
   ···
  2. 2.
   +1
   anlat reis iyimis
   ···
  3. 3.
   0
   Pampa bitirdinmi ya devam et neden yarıda kesiyon
   ···
  4. diğerleri 1
 17. 18.
  0
  Yaz panpa
  ···
 18. 19.
  0
  Rez alayım
  ···
 19. 20.
  0
  Rezervasyon
  ···