/i/Haberler

İnciden al haberi
 1. 1.
  +18 -6
  Sesli anlatımlı video linki: https://youtu.be/HLTwAXbye6E

  Rockefeller ailesi, Amerika'daki Yahudi lobisinin başını çeken bir ailedir. Bu aile başlangıçta banka ve finansman işine ağırlık vermiştir. Bu yüzden Amerika'da yıllardan beridir para piyasalarında saltanat sürmektedirler. Hatta Amerika'da sermaye alanında 150 yılı aşan bir Rockefeller hanedanlığından söz edilir. Fakat sadece finans ve para piyasasında kalmamışlardır. Petrolden endüstriye çok geniş bir alana yayılmış ve oldukça güçlü bir sermayenin sahibi olmuşlardır. Özellikle petrol alanında tam bir dev haline gelmişlerdir ve Amerika'nın en önemli petrol şirketleri onların elindedir.

  Ailenin Rockefeller Vakfı adıyla bir vakıfları da bulunmaktadır. Bu vakfın amacı da illuminati ve Yuvarlak Masa şebekesinin ağına düşecek yöneticiler yetiştirmek amacıyla üniversite çağındaki öğrencilere burs temin etmektir. Rockefeller Vakfı aynı zamanda Beyaz Saray'a strateji üreten bir tink tank kuruluşu gibi çalışmaktadır. Bu çalışmasının asıl amacı ise ABD'nin politikasına yön vermektir. Bu vakıf, Türkiye'de yönetimde üst kademelere kadar gelmiş bazı kişilere de burs vermiştir.

  Daha önce sözünü ettiğimiz Yuvarlak Masa teorisine göre oluşturulmuş olan Trilateral Komisyon'un fikir babalığını da Rockefeller ailesine mensup David Rockefeller yapmıştır.

  Rockefeller ailesi, gerçekleştirdiği insanlık dışı uygulamalarla tarihin en nefret edilen ailelerinden biridir. 1900'lerin başında suikaste kurban gitme korkusuyla evlerinde dâhi onlarca koruma barındıran aile, Amerikan tarihine bir leke olarak düşen pek çok uygulamanın sahibidir.

  Geçmişi karanlık olaylarla dolu olan Rockefeller ailesinin 'babası' olarak kabul edilen David Rockefeller 6 kalp nakli, 3 böbrek ve 2 de ciğer nakli operasyonu geçirmiştir, 100 yaşına girdiğinde yaptığı açıklama “200. doğum günümü de kutlamak istiyorum" şeklinde olmuştur. Ancak 20 mart 2017 bugün 101 yaşında iken kronik kalp yetmezliği sebebiyle  hayata gözlerini yummuştur.
  ···
 1. 2.
  +9 -1
  Gebersin amk,az daha kala ölümsüzlüğü buluyomuş zaten.6 kalp nakli ne amk?
  ···
  1. 1.
   0
   CANi TAMUYA! bi aile düşünün komple huur Dölü
   ···
 2. 3.
  +2
  Gebersin
  ···
 3. 4.
  +9
  Dedemin eski bir ortağıydı bu adam. Kadıköy sahilin oralar daha dutlukken sahibi 3 koyuna satılığa çıkarmış. Rakırfelır amcada dedemin yanına gelip, 1 koyun sen ver 2 koyunda ben verecem yarı yarıya ortak olacaz demiş. muallak çocuğu dedemde kabul etmemiş. Rakıfelır amca ne yapmış (tam bir ticari zeka var oruspu çocuğunda) 1 koyun borç edip almış kadıköy sahili ve bu günlere gelmiş. Yolda görünce selam da vermiyordu oruspu çocuğu mekanı cehennem olsun dedemi ikna edebilseydi şimdi biz nerelerdeydik.
  ···
  1. 1.
   +1
   Seni manyak aahuahaua
   ···
  2. 2.
   +1
   Güldürdün hocam
   ···
 4. 5.
  +1
  Başlık açıldı amk
  ···
  1. 1.
   +1
   Bilgiler 3 siteden topladım ve güzelce düzenleyip özetledim + sesli anlatımlı video var yukarda
   ···
 5. 6.
  +2
  TutmazZz
  ···
 6. 7.
  +2
  Rezerved ync *
  ···
 7. 8.
  +6
  Suçu yıkacağımız adamda kalmadı amk
  ···
  1. 1.
   +1
   Haykırdım xd
   ···
  2. 2.
   +1
   Sıkolfield amcada var
   ···
 8. 9.
  +1
  Bu adamın videoları güzel oluyor aga tutacak yakında bin
  ···
  1. 1.
   0
   Eyvallah : l
   ···
 9. 10.
  +1
  rezervasyon
  ···
 10. 11.
  +2
  Bir bir düşüyor siyonizmin kaleleri
  ···
 11. 12.
  +2
  Hakka yürüdü
  ···
 12. 13.
  +2
  Baktılar ölmüyor giberek öldürdüler herhalde 6 kalp ne amk
  ···
 13. 14.
  +1
  Banane lan bannannee
  ···
 14. 15.
  +1
  Allah rahmet eylesin
  ···
 15. 16.
  +3
  Yorulmuş beden 4 bir yani hayinlerle çevrili biliyoruz çok yoruldun ama bu dava sensiz olmaz reyiz
  ···
 16. 17.
  +1
  Öldü işte ne uzatıyosun amk gibtir git
  ···
 17. 18.
  +2
  Rederasyon
  ···
 18. 19.
  +1
  Korktum aw o tip ne şirret
  ···
 19. 20.
  0
  Ban yemiş
  ···