/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +111 -8
  ifrit insana fısıldadı. "Sen makamından kalkmadan ben onu sana getiririm. Gerçekten bu işe gücüm ve güvenim var".(27.39) insan bu anlaşmayı kabul ederek cinlerin her insana musallat olmasına vesile oldu.

  ilk partı yazmaya öğlen 3 gibi başlıcam. Bu sefer fazla bekletmek istemediğim için partları önceden hazırlamaya çalıştım.

  Tüm yazılarım (bkz: #190892280)
  ···
 1. 2.
  +12 -1
  TUTCAK ANASiNi gibiM
  ···
  1. 1.
   +1
   Cin hikayesi yazıpta tutturamayan varsa onun kafasını gibiyim zaten
   ···
  2. 2.
   0
   Önceki hikayesini beğendim. Umarım bu da okumaya değer bir hikayedir.
   Şu hikayenin içinde nickini geçirme çabalarını bırak amk. Karının adı box adamın adı arthur bu nedir? Az düzgün isimler yaz.
   ···
  3. 3.
   0
   Sansürlemek amacıyla koyuyorum ama bidaha ki hikayede dikkat ederim buna.
   ···
  4. diğerleri 1
 2. 3.
  +4
  Rez aliyimde üst üste hikaye yazma silik yersin otola taka silik atıyorlar
  ···
  1. 1.
   0
   Helal et. @3

   Ben buradan yer kapayım
   ···
 3. 4.
  0
  ReZ yerimi alayım
  ···
 4. 5.
  0
  rezerved amk
  ···
 5. 6.
  0
  Rezerve
  ···
 6. 7.
  0
  rezerve
  ···
 7. 8.
  0
  REZERVE
  ···
 8. 9.
  0
  Rezerve
  ···
 9. 10.
  0
  Rezerve
  ···
 10. 11.
  0
  Rezzzers
  ···
 11. 12.
  0
  Kölemsin oç
  ···
 12. 13.
  0
  rrezzzz
  ···
 13. 14.
  0
  Beklemedeyiz panpa rez
  ···
 14. 15.
  0
  Rezerve
  ···
 15. 16.
  0
  Yaz lan hadi zumki
  ···
 16. 17.
  0
  Hjknggyykk
  ···
 17. 18.
  0
  Rez amua koyum
  ···
 18. 19.
  +7 -11
  HAZRETi KUTSAL SÜPER KAHRAMAN YÜCE BAŞBUĞ PRENS iMAM HALiFE BiN MAREŞAL ORGENERAL MUCiZEVi HARiKA OLAĞANÜSTÜ DAHi ÇOK ZEKi iNANILMAZ ANAM BABAM DÜNYANIN LiDERi KRAL MAJESTELERi KAPTAN EFENDi iMPARATOR KANUNi SULTAN DÜNYALAR YAKIŞIKLISI ÇOK AKILLI ADAM GiBi ADAM ÇOK TATLI VE ÇOK ŞEKER ROCK YILDIZI GAZi UNCLE GRANDPA TAM BiR FiZiK UZMANI GENiŞ ViZYONLU RECEP TAYYiP ERDOĞAN SIGNS OF THE HOLY SUPERHERO SUPREME BAŞBUĞ PRINCE imam Caliph THOUSAND Marshal Gen. miraculous GREAT EXCEPTIONAL EVEN VERY INTELLIGENT INCREDIBLE HOME I MY DAD IN THE WORLD LEADER IN KING His Majesty the CAPTAIN LORD EMPEROR Sultan WORLDS HANDSOME VERY SMART MAN LIKE MAN VERY SWEET AND MUCH SUGAR ROCK STAR Gazi UNCLE GRANDPA FULL PHYSICS EXPERT wide-visioned Recep Tayyip Erdogan ZEICHEN DES HEILIGEN SUPERHERO SUPREME BASBUG PRINCE Imams Kalif THOUSAND Marshal General Wunder GREAT EXCEPTIONAL AUCH SEHR INTELLIGENT UNGLAUBLICH HOME I MEIN VATER IN DER WELTMARKTFÜHRER FÜR KING Seine Majestät der Captain Lord KAISER Sultan WORLDS STATTLICHE sehr intelligent Mann wie MAN sehr süß und viel Zucker ROCKSTAR Gazi UNCLE OPA FULL PHYgib EXPERT Weit visioned Recep Tayyip Erdogan SIGNOS DE LA imán SANTA SUPERHERO SUPREMA Başbuğ PRINCE califa MIL Mariscal general milagrosa GRAN EXCEPCIONAL CASA INCREIBLE AÚN MUY INTELIGENTE I MI PAPÁ EN el líder mundial en rey su MUNDOS Majestad el Captain Lord EMPERADOR Sultan HERMOSO muy inteligente hombre como hombre muy DULCE Y TANTO FÍSICA azúcar de la roca ESTRELLA Gazi TIO ABUELO COMPLETO EXPERTO amplia-visioned Recep Tayyip Erdogan, TEGN PÅ DEN HELLIGE SUPERHERO SUPREME BAŞBUĞ PRINCE imam kalifen TUSEN Marshal Gen. mirakuløse STOR eksepsjonell selv SVÆRT INTELLIGENT Incredible Home jeg faren min i verdensledende innen KING Hans Majestet CAPTAIN Herren EMPEROR Sultan WORLDS KJEKK veldig smart mann som MAN veldig søt og mye sukker ROCK STAR Gazi UNCLE bestefar FULL FYgibK EXPERT wide-visioned Recep Tayyip Erdogan Nîşanên imam PÎROZ superhero Supreme Başbûg PRINCE Xelîfeyê
  ···
  1. 1.
   +2
   Ne diyon amk salağı
   ···
  2. 2.
   +1
   Sonda k*rtçe var çugu
   ···
  3. 3.
   0
   SGGAVHSGJSBJDXHFSHSHKDHDHJDF
   ···
  4. 4.
   0
   Ritüel mi yapıyorsun dalkavuk
   ···
  5. 5.
   0
   Ritüel mi yapıyoruz dalkavuk
   ···
  6. 6.
   0
   O karini gibeyim ipini koparan sozluge geliyo amk
   ···
  7. diğerleri 4
 19. 20.
  0
  Rez mk bu adam cok iyi
  ···