/i/Tespit

 1. 1.
  +8
  AKP'nin ortak sloganı. Her seçim sonu "koyduk mu?" naraları atarlar. Evet koydunuz. "Koyun" diyoruz koyuyorsunuz. Başarınızdan dolayı sizi tebrik ederiz. 16 senedir de koyuyorsunuz.

  Fettullah itini şeyhülislam yerine koydunuz. Fetöcülerin önlerine sınav sorularını koydunuz. Fetöcüleri oh ordu müslüman doluyor diyerek orduya, bürokrasiye, heryere koydunuz. Sonra adını fetö koydunuz. Fetö ile birlikte Türkiye'nin her mevkisinin içine koydunuz.

  Esad'i kardeş yerine koydunuz. Sonra Esad'in adını esed koydunuz. Esed olunca suriyelileri ülkeye vatandaş diye koydunuz.

  Reza'yı adam yerine koydunuz. Reza'nın adını Rıza koydunuz. Reza ile birlikte ayakkabı kutularına paracıklar koydunuz. Denizlere gemicikler koydunuz. Milyonluk saatlere mülk adını koydunuz. Rüşvet'in adını hayırseverlik koydunuz.

  Barzani'yi dost yerine koydunuz. Barzani'nin ekonomisine Türkiye desteği koydunuz. K÷rt paçavrasınının adını barış bayrağı koydunuz. Yetmez gibi barzani gelecek diye havalimanına o paçavralardan koydunuz.

  Pkk'yı insan yerine koydunuz. Masalara oturup adını açılım koydunuz. ihanetin adını çözüm koydunuz. Pkk yollara siz gözyumarken mayınlar koydu. Şehirlere pkkyı temizlemek için giren 600 Özel Harekat'ı tabutlara koydunuz.

  Ne kadar başarılı Türk Milliyetçisi, Atatürkçü rütbeli varsa hepsini hapislere koydunuz. Adını balyoz koydunuz, ergenekon koydunuz. Ordunun içine fetöcüleri siz koydunuz.

  Petrole, altına, içecek, yiyecek, giyecek, yakacak ne varsa hepsine zam koydunuz. Fakirin belini bükük koydunuz. Dolarları bozdurun deyip kendi dolarlarınızı adalara koydunuz.

  Askeri okulların kapılarına kilit koydunuz. Hayatını askerliğe adamış gençleri kapı önüne koydunuz.

  Seçimlerde artık analar ağlamayacak diye sloganlar koydunuz. Sonra askerin, polisin anasının gözünü yaşlı koydunuz. Babasını boynu bükük koydunuz. Karısını dul, çocuğunu yetim koydunuz.

  Atatürk'ün adını ayyaş koydunuz. Sonra utanmadan Anıtkabir'e gidip çelenkler koydunuz. Atatürksüz müfredatı yasalara koydunuz. Deli kadirleri yanınıza koydunuz.

  Adaletin, hukukun içine adaletsizlik, hukuksuzluk koydunuz. Basına, medyaya kendi yardakçıklarınızı koydunuz. Adını milli irade koydunuz.

  Tebrik ederiz.
  ···
 1. 2.
  0
  Güzel propaganda pampa tebrikler
  ···