/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +159 -42
  *

  Herkese selam inci halkı, şu anda pekte lüks olmayan kuruyemiş karışımımı yerken geçmişimi burada yad ederken depozitolu 250 ml lik coca colamı yudumlarken arkada youtubedan Efsane Film Top Gun\'un meşhur şarkısı Dangerzone yi dinleyerek bu entrymi giriyorum.

  Sizlere biraz ailemden bahsetmek istiyorum dört kişilik klagib bir çekirdek aileyiz. Biz bize yeter durumdayız, Annem dünyanın belkide en şanssız kadını kendisi huur çocuğu babam tarafından fuhuşa zorlanmış yıpranmış, bir o kadar bizler için hala çırpınan beni ilkokuldayken sırf ben geri kalmayayım diye merdiven silmeye giderek okulun haftasonu kurslarına gönderen tek umudu ben olan rahim ağzı kanserini yenmiş, mide ülserinden dolayı midesinin yarısı olmayan ve türlü hastalık atlatmış bir kadın. Hakkı ödenmez, ondan daha sonra biraz daha bahsedeceğim.

  Edit: Umarım yeterince ilgi gelir ve hikayemin devdıbını anlatırım.
  ···
 1. 2.
  +107 -10
  dedi huur çocuğu...
  ···
  1. 1.
   0
   Reserved
   ···
   1. 1.
    +4
    Anancılık yapmayim diyorum ama hakikatli oruspu çocuğuymuşsun @1
    ···
  2. 2.
   +7
   Prim için ananızı bile gibtiriyosunuz ya
   ···
  3. 3.
   -1
   Amk ya fkekxksow
   ···
  4. diğerleri 1
 2. 3.
  +226 -10
  bir huur cocugunun drami.
  ···
  1. 1.
   0
   gözüm yaşardı aq ahahahhaha
   ···
  2. 2.
   -1
   Ulan bin hahahxvdbnddkd
   ···
  3. 3.
   0
   Verdim şukunu
   ···
  4. 4.
   0
   1 verdim 3 gitti kap sukunu bin asdfgdsas
   ···
  5. 5.
   0
   gibismek istiormmmmm
   ···
  6. 6.
   0
   cuk diye oturmus aq 😂
   ···
  7. 7.
   0
   kanka gibişmek istiyorm
   ···
  8. 8.
   0
   Nokta atışı yapmışsın amk
   ···
  9. 9.
   0
   yaw sus ben gibişmek istiyom
   ···
  10. 10.
   0
   şalskfşlkdşlasşflkaşdlkaşflkaşld
   ···
  11. 11.
   0
   Haykırdım şerefsiz
   ···
  12. 12.
   0
   Jahahahahahah
   ···
  13. diğerleri 10
 3. 4.
  -2
  Tuttu galiba
  ···
  1. 1.
   0
   helal et panpa

   sözlük iyicie huur çocuğu doldu lan başka bitane daha vardı bune amk huur çocuklarının sözlüğüne döndürdünüz
   ···
  2. 2.
   0
   neyi tuttu
   ···
 4. 5.
  0
  Bakalım..
  ···
 5. 6.
  +6 -1
  Kesin yaşanmıştır bu
  ···
 6. 7.
  0
  Okuyacam rez
  ···
 7. 8.
  +16 -17
  Bundan şu sonuca varıyoruz Halis Mulis huur Çocuğusun
  ···
  1. 1.
   0
   Yani ölümüne kardeşsiniz
   ···
 8. 9.
  0
  Rezzers
  ···
 9. 10.
  +56
  Babama gelelim kendisi bu dünyada gördüğüm en lanet, pislik,alçak,adi, karaktersiz insanıdır. Kendi karısını her ne kadar utanarakta söylesem para için o güzel eli öpülesi annemi abimle ben gece kulaklarımızı tıkayarak hıçkıra hıçkıra ağlarken küçücük bedenimizde koca bir adamın yaşanmışlıklarını haykırışlarını henüz 7 li 8 li yaşlarda taşırken kirada oturduğumuz evde geceleri ayyaş huur çocuğu adilere pazarlardı. Kendi kardeşlerini dolandırır, işten sürekli kaçar, yalanlarla ömrü geçen, sürekli hazırcı bir adi şerefsizdir benim bu hayat hikayemdeki yerde yırtıp atmak istediğim bir sayfadır..

  Ama bunlardan daha fazla anlatacağım hikayem, sizleri belkide yalancı huur çocuğu dedirtecek yaşanmışlığım, 20 senelik bir bedende kocaman bir öyküyü barındıran bir kalbim ve en çok değer verdiğim sizler varsınız
  ···
  1. 1.
   -3
   Sana sevindirici bir haberim var evlat,

   Aslında o öz baban değil.
   ···
  2. 2.
   0
   Panpa yıktın bizi be ):
   ···
 10. 11.
  +27 -3
  Bu anlattıklarım başlangıç niteliğinde sayarsak daha benden dinleyeceğiniz ders alınacak çok şey var. Devam edelim..
  ···
 11. 12.
  0
  Gece gece kalbim gibildi
  ···
 12. 13.
  +51 -2
  Ve birde abim var sürekli küfür eden henüz 20 li yaşlarında olmasına rağmen saçları dökülmüş parasızlıktan dolayı kazandığı üniversiteye gidememiş, bir o kadar garip bir o kadar zeki bir şahsiyet. Şu anda özel bir şirkette proje sorumlusu kendisi.

  Ve ben paramız olmadığı için derdimi pgiboloğa anlatmak yerine buraya incici panpalarıma, sizlere anlatıyorum. Parasızlık cidden kötü birşey küçüklüğümden belli bi belimizin doğrulduğunu görmedim ya sürekli akarabalarımız yardım eder ya da Büyükşehir Belediyesinden yardım çekleri falan alırdık. Şimdi şükür düzeliyoruz gibi.

  Hala kirada oturuyoruz bazen ev kirasını ödeyemediğimiz oluyor bu yüzden ev sahibimiz evimizin elektriğini kesiyor su vanasını kapatıyor insafsızlık yapıp kışın arada bir bize göz dağı verir gibi doğalgazımızı kesiyor Velhassıl kelam bunlara alıştık sayılır.
  ···
 13. 14.
  +1 -3
  internetten aldı link atıyorum
  ···
  1. 1.
   0
   Daha önce hiçbir yerde bu hikayemi anlatmamıştım panpa bu benim hikayem..
   ···
  2. 2.
   +6
   Biliyorum amqu seni denedim
   ···
 14. 15.
  +1 -1
  Yerimi alayım değerlenicek
  ···
 15. 16.
  0
  anladım hocam
  ···
 16. 17.
  -1
  Okuyacam
  ···
 17. 18.
  +44
  Annem demiştim evet annem şu anda 45 li yaşlarında bir kadın, babam denecek o adi adam artık Annemi o kötü pis işlerine alet etmiyor, daha doğrusu edemiyor. Baba tarafı sülalem komple bozuk zaten, karaktersiz bir babannem var torunlarını bir tutmaz abimle beni pek sevmez, bizi hor görürler herşeyden şu yaşıma kadar 5 lira bile amcalarımın halalarımın harçlık verdiğini görmedim bize. Tamı tdıbına 12 kardeşler panpalar. Arayıpta bir ihtiyacınız vesaire varmı diye sormazlar. Kendimiz geçinmeye çalıştık hep, dedem ise babam 5 yaşındayken gurbete gittiği Belçikada başka bir gurbetçi kadınla evlenmiş. Ve 6 sene sonra köye ölüm haberi gelmiş gırtlağına kadar borçlanmış ve intihar etmiş. babam denecek o haysiyetsizin pgiboloji bayağı bir bozulmuş, evet panpalar bugün babalar günüydü facede geziyorum arkadaşlarım babalarının fotoğraflarını, gölgen yeter, sensiz bir hiçiz, evimizin direği vs. güzel anlam yüklü duygulu sözler yazıp paylaşmışlar içimden bir an geçirdim keşke bende böyle düşünebilseydim keşke bende lanet o olası adama baba değilde baba gibi baba, babacan bir adama babam diyebilseydim diye o an gözümden bir iki damla yaş dökülecek gibi oldu ama kendime mani oldum beyler ne yapayım alın yazısı..
  ···
 18. 19.
  +2 -16
  ÇALINTI BEYLER CUGU
  ···
 19. 20.
  +1 -2
  Edit: özür dilerim lan bilmiyordum bro
  ···