/i/Korkunclu

Korkularımız yaşamımızı yönlendirir.
  başlık yok! burası bom boş!
 1. 1.
  +24 -10
  Yüksekokulda okuyan genç bir kız yağmurlu bir havada evine dönerken yanına lüks bir araba yanaşıyor. içindeki bay gayet yumuşak yüzlü ve kibar bir ses ile 
  -Hanımefendi dilerseniz sizi evinize bırakabilirim diyor.
  Kız bu kibar teklife kibarca - Hayır teşekkürler şuradan dolmuşa binip gideceğiz zaten dedikten sonra bakmadan yoluna devam ediyor.
  Tam durağa yaklaşmışken o araba tekrar kızın yanına yanaşıp 
  -Hanımefendi lütfen binin. Bakın bu yağmurda ulaşımın nekadar zor olduğunu bilirim. inanın kötü bir niyetim yok. Bende sizin gibi bu okulda okudum ve bakın şimdi bir iş sahibiyim. Sizi anlamasam bukadar ısrar etmem. Diyor.
  Kız biraz tebessüm ettikten sonra teklifi kabul ediyor. Arabaya bindikten sonra Kibar beyefendi yine aynı edayla eviniz netarafta diye sohbete başlıyor. Sohbet uzuyor çünkü kızın evi oğlanın gideceği yönün tam tersi ve şehre uzak bir kasabada.Bu sohbet sırasında kız ondan bir elektrik almış olmalı ki arabadan inerken telefonlarını kaydetmeyi teklif ediyor.
  Evet kızımız evde ve oğlanda tekrar şehre dönmek için yola çıkıyor.O günden sonra kız hep eve dönerken gözleri sürekli o aracı ve o etkilendiği genci arıyor.
  Aradan 3-4 gün geçince kızın birden aklına düşüyor. Etkilenmiş olduğu çocuk acaba kendini beğenmedi mi yada ölesine birimiydi yada amaaan o beni arasın gibi düşünürken haftasonu geliyor. Bakıyorki oğlan aramıyor kız onu aramaya karar veriyor. Telefonu uzun uzun açlıyor fakat açan kimse olmadığı için tam kapatırken ağlamaklı bir bayan sesi açıyor telefonu. Kız oğlanı sormak için aradığını ve ona ulaşamadığını söylüyor.
  Telefonu açan oğlanın annesi şu sözleri söylüyor.
  -Kızım, oğlum geçen hafta yukarı kasabadan gelirken trafik kazasında can verdi. Bizde ne işi olduğunu bilmiyorduk orda. Gitti yavrum diye feryat fidan telefonu kapatıyor. Kız tabi şok içinde.Çünkü oraya kendisini bırakması için gelen çocuk dönerken trafik kazasında can veriyor. Kız öyle bir bunalıma giriyorki bu olaydan tamamen kendini sorumlu tutuyor..
  Aradan birkaç gün geçince kız dayanamayıp tekrar o numarayı arıyor ve adres istiyor kadından. Oğlanın evine gittiğinde bütün olayları başından sonuna anlatıyor ve kendini sorumlu tuttuğunu söylüyor.Bu nedenle bunalımda olduğunu korkulu kabuslar gördüğünü söylüyor. Annesi ise biraz daha rahatlamış ve sakin bir sesle -sen gönlünü ferah tut kızım. Allah verdi Allah alır canı.. diyor.
  kız tam evden çıkarken son bir ricada bulunuyor annesinden..
  -teyzecim lütfen beni kırmayın.Onu yarım saatlik görmeyle çok sevmiştim. Bana ondan kalan birşeyi hatıra olarak verebilirmisiniz diyor. Annesi de ona oğlunun ogün giydiği gömleği veriyor. Kız alıp çantasına koyar koymaz evin yolunu tutyor.Eve geldiğinde bir bakıyorki gömleğin yakasında bir iki damla KAN izi var.
  Şaşırıyor ve birazda korkuyor. Neyse diyor kadıncağız üzüntüsüyle nasıl yıkadığını bilmemiştir deyip kendisi tekrar onu bir güzel yıkıyor.Çıkarıp ütülüyor ve akşam yatarken yastığının altına koyup duasını ediyor.
  o gece herzamankinden daha korkunç bir rüyayla uyanıyor ve yatağından fırlıyor kız.ama telaşla gömleğin hala yasığının altında olduğunu unutuyor. Sabaha kadar korku dolu dakikalarla geçiyor. Sabah aklına gelen ilk şey gömleği g.türüp gei vermek ama bir bakıyorki kendi elleriyle yıkayıp ütülediği gömlekte aynı KAN izleri.. Biranda çığlık atıyor.Ve o anda şuurunu yitiriyor ve artık aklı gelgit olan kıza ne doktorlar nede başkaları çare bulamıyorlar.
  Bir zaman sonra kızın ailesi çok usta bir hoca adı duyuyorlar. Doktorların bile çare bulamadığını belki o hoca bulur diye kalkıp başka bir şehirde yola koyuluyorlar.
  Varınca kızı içeri çağıran hoca direk Buyur ... Kızım diye yanına alıyor.
  Kız yine hocaya şaşkın bakışlarla -adımı nerden bildiniz .. diye soruyor. Hocanın cevabı net.ben bilirim kızım. iman etmen yeterli diyor. Neyse ..
  Hoca kıza bikaç soru sorduktan ve tütsüsünü yaptıktan sonra gömlekle ilgili sorular sormaya başlıyor.
  HOCA - Kızım bak gömlek ne renkti ?
  KIZ - Beyaz Hocam..
  HOCA - Peki kızım eminmisin iyice yıkandığına
  KIZ - Eminim hocam. Hatta annem ertesi gün kendi elleriyle tekrar yıkadı ve sonra yine aynı oldu.
  HOCA - Peki annen yıkadıktan sonra kan izleri gitmişmiydi kızım...
  KIZ - Korkuyorum Hocam.. Bakamadım..
  Hoca gömleği ister. Alır ve biraz inceledikten sonra.. Evet Kızım haklıymışsın KAN lekesi gitmemiş.

  devdıbını isteyenler kendini belli etsin seri seri 2 3 partta bitircem alinti var az bos yorumlar atmayin giberun.
  ···
 1. 2.
  +5
  gibtir git sabah sabah
  ···
  1. 1.
   0
   Okumayın beyler iyi şeyler öğrendim ama aynı zamanda kör oldum
   ···
 2. 3.
  +1
  Tutabilir rez
  ···
 3. 4.
  0
  REZ OKURUM

  Edit: Hala okumadım
  ···
 4. 5.
  0
  Amk bu hikaye troll
  ···
  1. 1.
   +1
   Evet devdıbını ben düzenleyip yazcam aklimda sukella fikirler var güzel seri olacak
   ···
   1. 1.
    0
    O zaman tamam kardeşim
    ···
 5. 6.
  0
  Rezzzzzzzzzzzzzz
  ···
 6. 7.
  0
  Rez trend
  ···
 7. 8.
  0
  Resim yok cugu
  ···
 8. 9.
  0
  bu rezcilerin aq
  ···
 9. 10.
  0
  Sabah daha amk çuğu
  ···
 10. 11.
  0
  Rezoooo
  ···
 11. 12.
  +14
  HOCA - kizim bu adamin seninle bir bağı var heralde bunu öğrenip o bağı koparmadan sana rahat yok bu ruh anca o zaman seni rahat bırakır
  Kiz - hocam ne gerekiyorsa yapalım cok korkuyorum her gece kabuslarla uyanmaktan yoruldum artik
  HOCA kızım şimdi sana bi liste vericem annen le beraber gidiin onları alın gece buraya tekrar gelin. bende bu meseleyi tam anlayayim cinlerim bi gariplik olduğunu soylediler bana
  Kiz cinler mi ? Burda, burdami ?
  HOCA korkma kızım onlar imanlı iyi cinler bize yardım için burdalar.
  Kiz tamam hocam biz listeyi ayarlayip gece size gelicez
  Kiz gittikten sonra hoca cinleriyle konuşur ve konuştukları karşısında tüyleri ürperir bu beni bile aşar deyip kendi hocasına haber verir kendi hocası da gece gelir eve ve kızda annesiyle gelince hoca başlar bi hikâye anlatmaya
  Zamani bilinmeyen bi hikaye vardır derlerki köyün birinde bir baba kızını kendi okuduğu okula zütürürken yolunu eşkıyalar keser ve kizina babasinin gözü önünde tecavuz edipda babayı da öldürürler ama babanın ruhu orada kalır çünkü öyle kin ve intikam dolu ruhu varmış ki ordan geçen kızları rahatsız eden yada yanına iyi yada kötü niyetli yanaşan kim varsa öldürürmüş.
  ···
 12. 13.
  +3 -1
  Devdıbını 1 saate yazcam beyler iş var mecbur gitmem gerek 1 saat sonra 2 part atacam bekleyin
  ···
 13. 14.
  0
  Qt at at at at
  ···
 14. 15.
  0
  Rezorans
  ···
 15. 16.
  +10
  Çocukla aranizdaki bağda bu yüzden çocuk senden hoşlanmış ama kötü niyetki değilmiş o ruhta ona işkence ediyormuş aslında yani o çocuğun ruhu sadece senden yardım istiyor bunu bir şekilde çözmemiz gerek ama önce kızı öldürülen adamın mezarını bulup tuzlayıp yakmamız lazım ki dunyayla olan bağı kopsun her ruhun kemikleri yada bir eşyası varsa dünyada kalabilir bir an önce onun kemiklerini bulup yakmamız gerek.
  Kiz hocam ne yani mezar mi kazacağız ben yapamam bunu hocam ve gecenin bir yarısı öyle mi ?
  HOCA malesef kızım o çocuğun hemde senin huzurun için bu gerekli bi saniye !
  Duydunuzmu ?
  Neyi hocam ?
  Çabuk çıkın buradan çabuk !!
  Ho, hocam
  Çıkın burdaaan !!
  Kiz ve annesi koşarak çıkarlar dışarıda beklerken içerde baya büyük kavga oluyormuşcasina çıkan sesleri duydukça korkuyor ağliyorlardı sonunda eve girmeye cesaret ettiler ve girdiler gördükleri karşısında donup kalan kız bayıldı ve gözlerini açtığında evinde yatmaktaydı ve başucunda o çocuk güzel yüzü nazik çocuk vardı.
  ···
 16. 17.
  0
  Rez rez rez hizli yaz bro
  ···
 17. 18.
  +3
  Aga çalışıyorum öğle aramda girip bi iji part daha aticam k.bakma
  ···
  1. 1.
   +1
   Bi iji ne amk biji gibi okudum okumuyorum daha
   ···
 18. 19.
  0
  çocuk jon snow beyler
  ···
 19. 20.
  0
  Supernatural mi bu aq
  ···
  1. 1.
   0
   Yok la ne supernaturali aq biraz esinlendim sadece
   ···