/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +83 -9
  [1]

  Üniversiteye adım attığım yıllar liseden çok samimi olduğum Cem adında bir arkadaşım vardı. Sadece lisede değil aynı zamanda mahallede de arkadaşımdı. Bursada oturuyorduk.Ben Uludağ Üniversitesini kazanmıştım.Cem ise Erzurumda üniversiteyi kazanmıştı. Başlarda ayrılacağımıza üzülsekte sonradan bunun saçma bi duygu olduğunu anladık.
  Gel zaman git zaman derken,yaz bitti okula başladık. Dönemin bitmesine, sömestr tatiline kısa süre kala son finallerime hazırlanıyordum. Yine bir akşam oturmuş ders çalışırken telefonum çaldı arayan Cem di.Hal hatır faslından sonra direk konuya girdi.Önümüzdeki 1 aylık tatilin ilk 15 gününde Erzuruma gelmemi tatili Palandökende beraber geçirmek istediğini söyledi. Geri kalan 15 günde memleketimize Bursaya dönecektik.ilk başlarda çok diretsemde Cem in sürekli ısrarı sonucu finallerin hemen bittiği günün sonrası otobüse atlayıp Erzuruma doğru yola koyuldum.

  SON Part atıldı hikaye tamamlandı.
  Burayada bi uğrayın > le hospital
  ···
 1. 2.
  0
  Rezerve
  ···
  1. 1.
   0
   https://m.youtube.com/watch?v=S4jrfgLEXi0
   ···
  2. 2.
   0
   Bleachteki köyün ismi bu amk
   ···
   1. 1.
    +1
    bubaaa!!!

    The anime adaptation of Bleach adapts Kubo's manga, but also introduces several original, self-contained story arcs. In Karakura Town, a 15-year-old high school student Ichigo Kurosaki becomes a substitute Soul Reaper when Rukia Kuchiki, a Soul Reaper, cannot fulfill her duties after engaging in battle with a particularly powerful Hollow. Although initially reluctant to accept the heavy responsibility, he begins eliminating Hollows in Rukia's place and during this time discovers that several of his friends and classmates are spiritually aware and have powers of their own: Uryū Ishida is a Quincy who can use spirit particles, Orihime Inoue possesses a group of protective spirits known as the Shun Shun Rikka and Yasutora Sado ("Chad") has strength equal to the Hollows encased in his tough right arm.
    ···
 2. 3.
  0
  Rezrezrers
  ···
 3. 4.
  0
  Rezervuar
  ···
 4. 5.
  0
  Fotoda ki cernunnos mu
  ···
 5. 6.
  +18 -1
  Elim gibimde bekliyorum

  edit: hasktr korkunclu hikayeymis yanlış gelmişim
  ···
  1. 1.
   0
   (bkz: hayatınızı kökten değiştirecek olan şey)
   (bkz: ferre endüstrisi deşifre oldu)
   (bkz: evet sen ferre izleyen adam)
   ···
 6. 7.
  +1
  Bekletme yavşak çabuk yaz
  ···
 7. 8.
  0
  reza zarrab
  ···
 8. 9.
  0
  Rezistansss
  ···
 9. 10.
  0
  Tek şukunu ben verdim
  ···
 10. 11.
  0
  rezervetullah
  ···
 11. 12.
  +24
  [2]

  Erzuruma indiğimde terminalde Cem le birlikte biri daha vardı. Karşılamadan sonra Cem yanındaki çocuğu benle tanıştırdı. Aynı üniversitedeydiler.Çocuğun ismi Kadirdi. Orta boylu, kilolu soğuk bir çocuğa benziyordu.
  Ayaküstü tanışmadan sonra Cem ve Kadirin kaldığı öğrenci yurduna doğru gittik.
  Cem bana Palandöken söylediğinde kayak merkezlerine gideceğimizi sanıyodum fakat çocukların aklında kamp fikri vardı.Bu karda ne kampı diye itiraz etsemde Cem bana her türlü malzeme ve imkanımızın olacağını belirli bölgelerde bir kaç gece kalacağımızı söyledi. Ayrıca Cem ve Kadirin dışında Bilal diye bi çocuk da bizimle gelecekti. Bilal Kadirin çok yakın arkadaşıydı. Erzurumda doğa gezilerinde gruplara rehberlik ediyordu.Bu bi kaç günlük gezimizde hem çevreyi daha iyi bildiği hemde bu alanda bizden daha profesyonel olduğu için Kadirin ısrarı üzerine bize katılacaktı. Diğerlerine belli etmemeye çalışsamda biraz endişeliydim. Daha önce hiç çadır kamp tecrübem yoktu.Üstelik kış ayındaydık ve Erzurum Bursaya göre aşırı derece soğuktu. Bana güvenli kamp alanlarında kalacağımızı söyleselerde yinede kaygı duyuyordum.
  Akşama doğru Kadir ve Bilal ellerinde büyük torbalarla yurda geldiler. Bilal uzun boylu yapılı ve yaşçada bizden büyük birisiydi. Ellerindeki torbalara göz attığımda 2 tane kiralık çadır ve kamp için gerekli el fenerinden ipine, tulumundan çakısına kadar her türlü malzemeyi almışlardı. Yemekten sonra hemen yattık. Sabah erkenden Bilalin aracıyla Palandökene gidecektik.

  okuyan varsa başlığı şukulayıp rez alsın beyler 2-3 kişiye anlatmıym.
  ···
 12. 13.
  +2
  Yarram hızlı biraz
  ···
 13. 14.
  0
  önlerden rez
  ···
 14. 15.
  +2
  en son bu çocuğu gibecekler rez alın karakura da kadir rakı içince uracıkta attırdı deliğime nin kısaltılmışı reserved.
  ···
 15. 16.
  0
  Rezervasyon
  ···
 16. 17.
  0
  Rez okunur gibi bu pnp
  ···
 17. 18.
  0
  eesxetx
  ···
 18. 19.
  0
  Rez bunu da okurum
  ···
 19. 20.
  0
  Yaz yaz yaz
  ···