1. 1.
  +5
  Öncelikle olayı ekşi sözlükten aldığım doğrudur ama önemli bir konu ondan burda da paylaşıyorum.

  olay ise kısaca şöyle: üsküdar askerlik şubesi durağının yakınındaki havuzdan sabah 11.04te ayrılıyorlar. durağa ait bir mobese kaydı bulduk ama görüntü kötüydü. yalnız 11.07de 4 tane (mavi, sarı, pembe ve yine mavi) otobüs durağa yanaşıyor. bakıcıların anlattığına göre deniz
  durakta otururken görevliler diğer çocukları otobüse bindirip arkadan deniz'e seslenip binmesini istiyorlar ama bu sırada deniz öndeki otobüse binmiş ve görevliler bunu birkaç durak farketmemişler. inip durağa geri gelip ordaki birine sormuşlar ve o kişi de 14le başlayan bir otobüse bindi galiba gibi bir cevap vermiş. durağın ismi askerlik şubesi durağı. nuhkuyusu caddesi üzerinde.

  annemin ismi emel. o kısaca eme der. eğer onu görür ve eme'ye gidelim mi dersiniz olumlu tepki verir. pendik'te oturuyoruz. deniz pendik'te doğdu büyüdü. pendik derseniz kesinlikle anlayacaktır. konuşamıyor, okuyamıyor. kendi başına evi bulmasına imkan yok. görürseniz dokunup sarılmaya kalkmayın tepki gösterir. polis sözünden de çekinir. bulursanız polis çağırayım mı gibi şeyler de söylemeyin. ona hiçbir şey demeden ve müdahale etmeden nolur hemen polisi arayın. deniz'in şu anda poliste kaydı var. resimlerini verdik. 

  Resimdeki kişiyi görenlerin dikkatine duyrulurr.
  Link burda beyler.
  https://eksisozluk.com/ac...-birey--5470936?a=popular
  ···
 1. 2.
  0
  up up up
  ···
 2. 3.
  0
  Hayrina up
  ···
 3. 4.
  0
  Ben görmedim
  ···
 4. 5.
  0
  yalan bilgi cügü
  ···
  1. 1.
   0
   iki Dk ciddi ol kardeşim
   ···
 5. 6.
  0
  Yalansaa var ya ananı yalarım. Doğruysa trende sokun amk.
  ···
  1. 1.
   0
   Linki verdim kardesim
   ···
 6. 7.
  0
  Up up up up beyler
  ···