1. 1.
  +23 -1
  bildiğiniz firma ama çalışanları dolandırıcı arkadaşlar uzak durun..

  şimdi burda da vardır o mallardan gülerim *

  kısaca şöyle açıklayayım sattığı malzemeyi bilmeyen amele topluluğu, kendilerini patron sanıyorlar hee pardon onlarda patron yoktu
  "leader"di sanki ingilizceleri çok iyimiş gibi birde böyle terimler falan :D firençayzing gibi söylemesini bile bilmedikleri kelimeler kullanan kişiler sizi oldukça etkilemeye çalışırlar.. anlatırlarda anlatırlar çok para kazanıyoruz da yok promosyon da yok dubai de yok 4 milyara site yaptığımız oldu da ne yalanlar ne yalanlar..
  1. o kazandığım dediğin para kandırdığın kişinin %15'i
  2. promosyon dediğin kandırabildiğin salakların şirket tarafından çayda benden olsun hesabı yaptığı bir ısmarlama.. devede tırnak anlıyorsunuzdur.. yani sen bana 1 milyar ver ben sana çikolata vericem misali..
  3.çok para kazanma lafı eğitimlerde öğretilen "beyin yıkama" kelimesi.. hani kandıracağı kişi bu işe girersem bende çok kazanırım sansınlar diye eğitmenlerin dikte ettiği kelimelerden..

  4. biri bana anlattı diyor ki:

  bilmem ne hoteli (büyük bir hotel) bile dedi bize işte site yapar mısınız? tamam dedik yaparız fakat 4 milyar fiyat çektim..

  ulan sen html den php'den gram anlamayan adamsın [biraz konuştum işte baktım bişeyden çaktığı yok sallamasyon hep]
  dediğim gibi bişeyden çakmayan adamsın sen nereye yapıyorsun word press i bile ayrı yazan joomla nın yazılışını bilmeyen adamsın ulan sen ne sallıyorsun yok sitemiş bilmem nee..

  daha sonra sen siteye takılma kişisel gelişiyorsun ıvır zıvır falan dedi.. ya tamam siteyi salla dedim (siteyi sallarsak o iş zaten bildiğiniz saadet zinciri- zaten site yapmaktan anlamıyorlar ya neyse)
  siteyi sallayalım hadi dedim kişisel nasıl gelişiyor muşsun dedim böyle yalan söylemeyi, böyle insan kandırmayı, böyle işte güzel güzel facebook yazıları falan mı yazdırmayı öğretiyorlar bunu sen öğrenemiyorsan zaten salaksınız gidin o para az daha fazlasını ver belki düzelirsin dedim bozuldu gittiii.. daha sonra facebooktan engellemeler falan tripler..

  ben bu kişinin eskiden komşu olduğumuz bir ablasıyım yani ailesiyle komşuyduk bakanlıkta çalışırken.. gerisini siz düşünün.. artık ne biçim kafasını yıkadılar ise paradan başka şey görmez olmuş annesine anlattım durumu

  okulu bırakma fikirleri, derslere gitmemeler vs. bir sürü şey

  özentilik mi dersiniz, yalancı daniskası olgun ailesinin evlatlarının araba sevdası mı dersin bir sürü şeyler..

  arkadaşlar ricam kanmayın prim yaptırmayın bu tür kişilere..

  bişey diyecek varsa gelip konuşabiliriz.. araştırarak yazdım hepsini bir sürü site var bununla ilgili..

  aslında belki çoğu durumun farkında ama altına enayi dolduğu için gelen paranın peşinde sadece.. ama o para haram para bi yerinizden çıkar bundan emin olun..

  helal para diyeniniz vardır yok uğraşıyoruz yok site satıyoruz falan diyen vardır belki ama ortada site falan yok
  domain-host bunları ücretsiz de bulursun site yapmak istesen ;) biraz aklını kullanırsan tabi

  uğraşıyoruz dedikleri şey de birini kandırırken harcadıkları, sarf ettikleri enerji "sunum yaparken ki o yalanları düşünebilme" bu yani bu emek dedikleri başka bişey değil..

  tüm liderlere benden çağrı yaptığınız iş iş değil.. çoluk çocuğun bari hayalini süslemeyin..

  git bu kazandığın girişimcilik ruhuyla başka işe atıl ama sağlam bir iş..
  ···
  1. 1.
   -1
   Amın var mı panpa
   ···
  2. 2.
   +8 -1
   kesin var olm ablasıydım gibi bişey okum ben direkt titredim orda.
   ···
 1. 2.
  +3
  birde 11 yıllık bir şirket falan güvenilir bu yüzden derler.. yahu piyasada sizin şirketten daha uzun yıllardır çalışan webmasterlar var onlar niye bu kolay yolu seçmemişta ajanslarda çalışıyorlar.. akıl karı olsa çalışırlardı.. helal para olsaydı yada doğru düzgün bir iş olsaydı yaparlardı değil mi..

  bununla bari kanmayın yok 11 yıllıkmış.. dolandırıcılığın eskisi yenisi mi var yıl olmuş 2013 hala kandırılan insanlar insan sonuçta..
  ···
 2. 3.
  +3
  daha fazla değil 2 gün önce çocukluktan beri dostum olan kardeşim dediğim insanın beni içine sokmaya çalıştığı bu durumda hep bi bit yeniği aramıştım. Aslında bit yeniğinden fazlası var adamların yaptıkları bildiğin düpe düz dolandırıcılık. Zamanında youtube gibi bi siteye bile engelleme getirebilen devlet bunun gibi bi şirketi de çok kolay türkiye sınırları içinden çıkartabilir.(yanlı anlaşılmasın devleti hükümeti sevdiğim için söylemiyorum bunu gerçekte olan bu)Normal bi üniversite öğrencisinin hayatını alt üst eder bu olay ayağınızı denk alın binler. Eğer bu kadar kolay bişey olsa neden herkes bu işe girip bu kadar zengin olup her yeri gezmiyo her şeyin tadına bakmıyo ?? Biraz mantıklı olun ve uzak durun. Tabi bunlar tamamen benim düşüncelerim..
  ···
 3. 4.
  +4
  hepsinin amk 750 dolar vermedim diye aptal damgası yedim
  ···
 4. 5.
  +1
  haklısın amk
  ···
 5. 6.
  +1
  adam haklı beyler.
  ···
 6. 7.
  +1
  bu huur cocukları benide kandırmaya calıstı amk gibikler cocuk kandırıyolar sanki
  ···
 7. 8.
  +10
  1. Telefonu sunum boyunca kapatabilir misin?
  2. Sigaranı sunum bittikten sonra icer misin?
  3. Yani mesela ben 2 hafta sonra araba alicam.
  4. Bi öğretmeni köpek gibi çalıştırıyorlar ama ne kadar veriyorlar? (Ulan huur cocugu benim annem babam öğretmen helâlinden para kazanıp alınlarının teriyle araba aldılar pasa pasa biniyorlar, kimseyi dolandırmadan etmeden sokakta rahat rahat geziyorlar sen kim dünkü tak çıkmış öğretmenlere laf ediyorsun haysiyetsiz şerefsiz)
  5. Benim anamı kimse gibmedi peceteden oluştum tarzında tripler.

  Bunlar maddeler bide benim görüşlerim var ki burdan analarının amina armağan ediyorum.

  Not: daha fazla bilgi almak isteyen varsa ulaşsın bana elim ayağım titredi sinirden burda

  Edit: kuyruk acım yok, bu salaklar tarafından dolandirilacak kadar gerizekali degilim.
  ···
 8. 9.
  +2
  @1 verdim şukunu panpa herkes bilsin bu salakları
  ···
 9. 10.
  0
  lyoness mi bu
  ···
 10. 11.
  +1
  çok doğru. bunun bir de versiyonları var hala daha yıl 2013 olmuş, çeşit çeşit bu tarz şeyler. balığı da alamk içn solucan atılır gençler unutmayın
  ···
 11. 12.
  +1
  @10 onun gibi bişey doğru iş ama yanlış firma
  ···
 12. 13.
  +1
  panpalar, bir yazar gelip bu başlığın altına "bu yazıyı yazan arkadaş bişey bilmediği için böyle yazmış, aslında mega holdings çok iyi bir şirkettir, yok efenim çok para kazandırıyor. yemin ediyorum ağzımla kuş tuttum bu şirket sayesinde şahitlerim var" derse biliniz ki bu (mal) yazar mega holdings kurbanı olup, parasını kurtarmak için çalışan ve sizi yada birini daha kandırabilir miyim diye çalışan çabalayan amelenin tekidir.

  beni tehdit ederlerse yazarım buraya.. çünkü yapmadıkları şey değilmiş.. normal bir şirket olsa yapar mı? birde şöyle diyorlarmış "yoksa hukuki yoldan yazını kaldırtıracağız.." (sanki yaptıkları iş legalmiş gibi göz korkutma kısmı)baktılar olmuyor. tehdit yazıyorlar.. belgeleri var. tehdit alan kişi bizzat uzaktan panpamdır.
  ···
 13. 14.
  +4
  @4 rahatlıkla sen onlara "ben malsam sen malın en önde gidenisin lan" diyebilirsin panpa.. çünkü hem para vermişler hemde para verseydin senin liderin olacaktı ki yine senin önünde giden oluyor ;) yani her ihtimalde mal lafını çakmış oluyorsun.. tabi bu kadarını anlarsa :D
  ···
 14. 15.
  +1
  biri özet geçsin amk. beynim sulandı. anladığım titan zinciri gibi bir şeyi bilişim ile ilgili bir işe çevirmişler galiba.
  ···
 15. 16.
  +2
  @15 titan saadet zinciri 2013 versiyon mega holdings edition. © tüm mallıkları saklıdır panpa..

  özellikle host işi yapılmış ki sanal bişey olması için yani sen sanal bişeye para veriyorsun bir bakıma ki tam saadet zinciri mantığına cuk oturuyor ;)

  ÖZETi BUDUR.
  ···
 16. 17.
  +1
  @16 eyvallah merak ettim araştırdım zaten.
  güldüm bayaa bunlara ama.
  anlamadığım buna inananlar nasıl inanıyor yav..
  ···
 17. 18.
  +1
  @17 panpa, 1 adet gösteriş meraklısı bir genç buldun mu yada kendini keşfedememiş, keşfedilmek için bir el bekleyen kişi buldun mu tamamdır.
  gerisi üstüne ek tuzunu, biberini.. olsun sana güzel bir çorbaa ;) onlar bilmez ki üzerlerine ekilen kırmızı biberin aslında boyadan ibaret olduğunu.. sadece anlık tatlarını alırlar... o kırmızı biberin acılığını sadece çıkış yolunda hissedeceklerdir ki... çıkışı elim, zoor ve pek acılı olacaktır.

  panpaa biraz edebi mi oldu sanki :D iyi anlam yükledim panpa anlayana artık..
  ···
 18. 19.
  +1
  bu kadar yazdigina göre kesin haklısın
  ···
 19. 20.
  +1
  cooook haklisin panpa bu sene banada teklif ettiler yoook işte ayda su kadar para yok dubai yok bilmemene gibtir git dedim Amciklara bakk haaa bide qnet die bi olay var o dahada salakca amk
  ···