1. 3676.
  +10
  işte tüm bu duygu ve düşüncelerimiz ışığında, ceydanın da sonuçta bir türk kızı olduğu gerçeği, benim kontrolü ele almakta zorlanmayacağımı bana gösteriyordu..her ne kadar benimle o yatakta ayıp bir şeyler yapmak için yanıp tutuşsa da ve tüm bu sahneyi onca emek vererek hazırlayan kendisi olsa da,

  "azgın ve gibişken türk erkeği" olarak, bu yangının ilk kıvılcımını ben çıkarmalıydım..

  sonra birden aklıma elifle geçirdiğimiz masumane gece geldi.. acaba dedim.. eğer orada bir kıvılcım çakmış olsaydım, o gece farklı mı olurdu?

  elif, "kankamın eski sevgilisi, olmaz öyle şey" ayaklarını bırakıp bana karşılık verir ve sabaha kadar çatır çatır sevişir miydik?

  olamaz mı?

  olabilir *

  şimdi ise bu ana odaklanmalıydım..

  saniyeler akıp giderken, yapmam gerekene artık karar vermiştim.. tedirgin gülümsemem, yerini daha rahat, içten olmaya çabalayan bir gülüşe bırakırken, elim, ceydanın, kulağının arkasından kurtulmuş bir kısım saçına uzandı, onlara dokundu, kibarca tekrar eski yerine doğru ilerletti.. kızın nefes alış verişi hızlanmış, gülümsemesi donuklaşmış, tıpkı bar da öpüşmek üzere olduğumuz o andaki gibi yavaş yavaş ciddi ve ateşli yüz ifadesi yüz hatlarına akmaya başlamıştı.. elim saçlarından yanağına, oradan da boynuyla omzunun birleştiği o tatlı kavise yöneldi,

  yüzlerimiz ise aynı yerde, birbirine yaklaşmadan duruyordu, ben, ona yaklaşmamış, onun da bana yaklaşmasına izin vermemiştim..
  kalp atışlarının gümbürtüsü odayı doldurmaya başlarken ve tam ceydanın da elleri bana doğru uzanırken, boynundaki elimle hafifçe yüklenip yatağa yanlamasına uzanmasını sağladım, ağır çekim..
  ···
 2. 3677.
  +8 -2
  beyler afedersiniz ama bi sıçıp geleyim izninizle..
  ···
 3. 3678.
  +7
  tuvaletin deliğine mi düştün yoksa aylık mı iş görüyosun?
  ···
 4. 3679.
  0
  vay amk ben gidiyorum adam 20 dk dır sıçıyo
  ···
 5. 3680.
  0
  "işte tüm bu duygu ve düşüncelerimiz ışığında" tam burda kaldım yarın okurum.

  panpa o tuvaletin dili olsa da bi konuşsa
  ···
 6. 3681.
  +5
  :) böyle yazacağınızı tahmin ediyordum binler,

  bir şeyler atıştırdım, geldim.

  gecenin son 3 partını da paylaşıp bu seferlik noktayı koyalım
  ···
 7. 3682.
  +14
  kızı o şekilde yatağa doğru yatırınca bu iyice kasıldı, gözleri gözlerime sabitlenmiş bir şekilde, full konsantre yüzüme bakmaya devam ediyordu..

  yanına yanlamasına uzandım, bende, ayaklarımız yataktan sarkıyor, vücudumuzun yarısı, çaprazlama yatağın üzerinde, çok gibko bir pozisyon..

  ceyda artık üzerine tamamen abanıp bitirici darbeyi vurmamı bekliyor,

  ama boşuna bekliyor,

  az önce onu yatağa iteleyen elim, burnuna yaramaz ama cinsellikten uzak bir davranış olan "pıt" hareketini yaparken, ağzımdan da tamamen ortamı yumuşatma ve anın elektriğini giderme amaçlı şu sözler boşaldı,

  "ne geceydi ama, iyi eğlendik * "

  yarı fısıltılı, neşeli ve canlı bir ses tonuyla söylemiştim bunu, sanki oğlunun üzerini örterken iyi geceler dileyen bir baba, ya da kardeşiyle yapmakta olduğu "gün kritiği"ne noktayı koyan bir abi gibi..

  nasty ya da horny bir cümleden çok uzak.. samimi bir ton..

  ceyda ortamı kasıtlı soğutma çabamı anlamamıştı, bunu da oyunun bir parçası sandı,

  "evet.. harikaydı..senle beraberken çok eğleniyorum zaten"

  "hadi ya? palyaço muyum kızım ben * " deyip şakadan laf çarptım,

  "ne demek istediğimi biliyorsun" dedi fısıltıyla, tatlı tatlı gülümsedi, az önce atağını savuşturduğum eli, sırtıma dolanırken, ben tekrar hamle yapmak mecburiyetinde kaldım..

  yanlamasına pozisyondan çıkıp ben de onun gibi sırt üstü uzandım, böylece az önce sırtımı kavrayan eli boşlukta kalmıştı, yeniden çaresizce yanına düştü..

  "amma dans ettik ha, sen de hiç fena değilmişsin * ama çok yoruldum.. hamlaşmışım :p"

  ceyda şakadan trip atarak,

  "fena değilmişim demek ha? ben 2 sene dans kursuna gitmiş adamım kuzum, ne sandın ;)"

  "oo, bundan bahsetmedin ya bana hiç?"

  "yeri gelmemiştir.. zaten konuşmadığımız çok şey var daha * "

  hay sokayım şu imalı laflarına be..

  acaba ben de yaparken böyle itici görünüyor mu karşıdan?

  ayşene yaptığım tüm o imalar aklıma geldi..

  acaba o da bana böyle içinden içinden sövmüş müydü, her çift anlamlı lafımdan sonra..

  "hangi dansları yaptın?" dedim konuyu dağıtmaya çalışarak..

  "latin dansları genelde, salsa, çaça.. kısa bir süre vals de yaptım, bilmiyor demesinler diye * "

  "allah allahh, bilmeyene bilmiyor mu diyorlarmış * hem zaten vals doğuştan öğrenilmiş şekilde gelmiyor mu insana :p onun neyini öğrendin"

  "işin gücün dalga senin de, çok fenasın.. daha önce söylemiştim demi bunu? * " deyip yanlamasına dönerek elini bu kez kaçıramayacağım bir yere, göğsümün üzerine attı..

  "hı hı..on kere felan demişsindir * "

  "öylesin ama * "

  biraz daha yaklaştı..

  dıbına koyayım.. neden işe yaramıyor lan? acilen konuyu değiştirmem lazım, çünkü yatakta daha fazla kaçarsam kemal sunal filmlerine dönecek ortalık..
  Tümünü Göster
  ···
 8. 3683.
  +12 -1
  sonra birden, sanki sır verirmiş gibi heyecanlı bir fısıltıyla,

  "hişşt, kızım bu ilayda da az değilmiş ha" dedim..

  bir an duraksadı, sonra,

  "neden ki? * " dedi..

  "neden mi..görmedin mi, çocuğu resmen odaya attı ;)"

  "ne var canım.. sevgili onlar, eve de atar, odaya da atar, atar tutar * "

  "diyosun.. açık fikirli gördüm seni? ;)"

  "normal bence.. sence değil mi yani"

  "yeaani... olabilir tabi ama..ne bileyim.. şimdi benim de kız kardeşim var... ilerde böyle şeyler yapsın ister miyim? sanmıyorum.. tabi insan bencil düşününce işine geliyor ama.. yüzeysel bakmamak lazım.."

  ceyda duraksadı.. obaa..çok iyi yerden vurmuştum beyler hehehe..

  sonra sanki özür diler gibi tonla konuşarak (kendini meşrulaştırmaya çalışıyor) "iyi ama.. herkes yapıyor bunu canım..ne var işte iki öpüşürler... sonuçta birbirini seven insanlar yani..ne yapsınlar, 60 lık nineler dedeler gibi iki dirhem bir çekirdek, el ele tutuşup martıları mı izlesinler kordonda?"

  hooop ceyda, orda dur bakalım.. ninelere dedelere laf yok.. keşke sen, ben onlar gibi olabilsek be..saygıyı onlar ve onların sevgisi hak ediyor.. zamane gençliğinin materyalist ve menfi ilişkileri değil...

  "nesi varmış kordonda el ele martı izlemenin?" dedim ciddi bir tonla, gözlerimi irileştirdim, yarı ciddi bu modum sayesinde insanların üzerinde ciddi anlamda pgibolojik baskı kurabiliyordum zira, ne derece ciddi olduğumu anlayamadıkları için ekstra gerilim yaşıyorlardı bu tarz durumlarda.

  "bir şeyi yok da..öff, sen niye bana çemkiriyorsun bakiyim gece gece * " deyip yanağımı sıktı..

  vay dıbına koyim.. işlemiyor kıza, hiç bir şey işlemiyor..
  ···
 9. 3684.
  +8
  son bir çabayla,

  "ama haklısın aslında, seven insanların böyle şeyler yapması lazım..o sevgiyi aktarmaları paylaşmaları lazım..hem zaten fazla da ileri gitmiyorlardır dediğin gibi.." dedim,

  "gitmiyorlardır demi?" deyip hınzırca gülümsedi ceyda, "gidiyor da olabilirler yani, ben öylesine söyledim demin :p"

  "yok yok, alperi tanıyorum ben.. öyle bir çocuk değil.." diye telaşla ekledim..

  "alperi tanıyorsun da, ilaydayı tanımıyormuşsun bak..ya o ileri giderse" deyip hepten koptu deli..tam da o sırada yan odadan duvara gump diye tok bir darbe sesi gelmesin mi..

  bu önce dinler gibi kulak kesildi, sonra fısıltılı bir kahkaha daha koyverdi.. iyice kafa gitmişti anlaşılan..

  "ileri gitmiyorlar canım" deyip gülerek elini yüzüme attı, avcuyla burnumu ağzımı kapladı.. mıncırır gibi yaptıktan sonra yavaşça çekti..

  ben ne yaparsam yapayım arayı bir türlü soğutamamaktan dolayı gerginken, o olayı farklı yorumlayıp birden bire anlayışlı moda geçti,

  "ya, seni de anlıyorum.. bakma ben şaka yapıyorum birazda..şu kız kardeş olayı.. yani, o yüzden rahat olamıyorsun belli..ama bunları düşünmemek lazım tsigalko.. hayatın doğal akışı.. tabi ki onun da sevgilileri olacak, hatta belki vardır bile * "

  "daha 8. sınıf" deyip sözünü kestim imalı bir şekilde"

  "ne var?" dedi arsızca "ben 8. sınıftayken benim vardı * "

  "ama senin de abin yokmuş işte" deyip lafı koydum..,

  bir kaç saniye tuhaf tuhaf yüzüme baktı.. gene o zamanın donduğu klagib bakışmalarımızdan birini yaşıyorduk..

  "bence sen şu mevzuyu kafandan atmalısın dediğim gibi.. yoksa asla rahat olamazsın.. kendini kasa kasa çatlayacaksın" dedi azarlar gibi,

  "ben mi kasıyorum kendimi?" dedim savunmaya geçerek.. "alakası yok.."

  "evet kasıyorsun.. odaya geldiğimizden beri ne kadar alakasız konu varsa konuşmanın sebebi de bu... kasma.." dedi, yüzü, ben daha olayı idrak edemeden yüzüme yaklaştı.. dudaklarını benimkilere bastırır, elleri yüzümü çember içine alırken, bir bacağı da çoktan üzerime çıkmıştı..
  ···
 10. 3685.
  +6
  bu gecelik bu kadar panpalar,
  takip ettiğiniz için teşekkürler, yorumlarınızı ekgib etmeyin,

  görüşmek üzere *
  ···
 11. 3686.
  +6
  ulan bin tsigalko. 3 aydır dışardan okuyorum hikayeni. adamsın. kaç gece sabahladığımı bilirim hikayende. senin yüzünden kaç gece uykusuz kaldım amk herifi. sırf bunu bil diye arkadaşdan şifreyi aldım buraya şunu yazmak için.bil istedim böyle okunduğunu. gurur duyabilirsin kendinle. takipdeyim panpa

  edit:liseli değilim
  ···
 12. 3687.
  +2
  @3071 eyvallah panpam ;)
  ···
 13. 3688.
  +3
  gibiş var gibiiiiş toplanın amk
  ···
 14. 3689.
  +4
  @3071 bende panpa aynı durumdayız
  ···
 15. 3690.
  0
  ulan 6. sayfayı bitirdim ben ki 1000 lerce hikaye okudum burda böyle mevzu görmedim amk. hayallerimi mi okuyorum ,yaşayamadıklarımı mı okuyorum lan bilmiyorum. adam çok güzel bi hikayeyi çok güzel anlatıyo beyler(tabi ben daha 6 sayfa okudum amk sonrası nolur belli olmaz).35 lik chivasın üzerine 5 bira içtim amk sarhoş olamıyorum.
  ···
 16. 3691.
  +4
  tsigalko panpam ceyda o gece onu kafaya koymuşsa ve odaya girdiysen kalbini kırmaktan başka seçeneğin yoktu. ya dönüp uyuyacaktın ki böyle bir durumda bile seni uyandırmaya calısacaktır yada tam gaz devam.

  senin hikayene kurban olayım ben *
  ···
 17. 3692.
  0
  reserved
  ···
 18. 3693.
  0
  4den beri okuyorum senin yazdıkların kısmını sadece 5.sayfanın ortasındayım gözzler gibildi devam edicem yarın hocam ozanın amk kızı iyi gibmişsin mine bakalım ne çıkıcak ayşinmiydi neydi oda haketmemiş aşkını
  ···
 19. 3694.
  0
  "acilen konuyu değiştirmem lazım, çünkü yatakta daha fazla kaçarsam kemal sunal filmlerine dönecek ortalık.."
  senin dıbına goyem emi panpa sabah sabah iyi güldürdün *
  ···
 20. 3695.
  0
  hikayen güzel bin ..benden sana şuku
  ···