/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 1.
  +14 -1
  soruyorum bu şarlatanla reisimizin yan yana ne işi vardı.
  ···
 1. 2.
  -1
  SEN SOR DiYE
  ···
 2. 3.
  0
  Bunada bulurlar bi durum
  ···
 3. 4.
  0
  O reis olsan bari
  ···
 4. 5.
  0
  Upp amk
  ···
 5. 6.
  0
  (bkz: Kandırılma safası)
  ···
 6. 7.
  0
  Bu resmi gösterme fedöcü
  ···
 7. 8.
  0
  Uplayın lan amk
  ···
 8. 9.
  0
  Süleyman Demirel, Bülent Ecevit, Alparslan Türkeş gibi son dönem neredeyse tüm siyasetçilerinin fotoğrafı var. Şimdi CHP çıksa Erdoğanla Gülen'in ne işi var derse AKP de çıkıp Ecevitle Gülenin ne işi varsa o işi var diyebilir. Kimsenin birini eski dosyalar yüzünden suçlayacak yüzü yok bugün siyasette. O yüzden kimse kurcalamıyor. Yani Erdoğan'a bu şekilde saldırmak doğru değil. Bir şey kazandırmaz, kaybettirir.

  Ecevit ve Fethullah Gülen: http://i.internethaber.co...H9s0X8aw.jpg?v=1470380837

  Süleyman Demirel ve Fethullah Gülen: http://haber.sol.org.tr/s...el-ve-fethullah-gulen.jpg

  Türkeş ve Fethullah Gülen: https://img.haberler.com/...celi-8754431_x_2514_o.jpg
  ···
 9. 10.
  0
  Bak bak adamın savunması diğer siyasetçiler de fetoyla fotoğraf çektirmişmişmiş erdoğana bu şekilde saldırmak yanlışmışmış.

  E oldu dıbına koyayım şimdi ben de sokağa çıkıp karşıma çıkan ilk kuyumcuyu soyayım yakalanınca da "Başkaları da soygun yaptı beni bu şekildes suçlamanız doğru değil" diyeyim. Ulan bu ülkede bir hukuk bir düzen var buradaki adalet senin çomar ailenin taptığı şeyhlerin şıhların gibi mi sandın. Adamın savunmasına bak dıbına koyayım hala gülüyorum o zaman ecevitin de demirelin de türkeşin de namusuna sıçayım hepsi yargılansın vatandaşlığı alınsın.

  Fettulah Gülen cemaati kırmızı kitaptayken kaldırıldı. Bu ne demek bu adamın suçunu bile bile örtbas etmek demek. Uğur mumcu'yu da, Muhsin Yazıcıoğlu'nu da akp ve fetö ortaklaşa öldürmüştür.
  ···