/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 1.
  +46 -74
  Neden, Kürsüye çıkarken seçmenini sertçe iten bir adaya oy vereyim ?

  https://www.sabah.com.tr/...irde-vatandasi-tartakladi

  Neden, - pkk terör örgütü değildir - pkk silah bırakmaz - başkan aponun heykelini dikeceğim - diyen bir partiye destek vererek kürt seçmenden oy dilenen bir adaya oy vereyim ?

  Neden, Erdoğan bir çok kez cuma namazı kılarken, kuran okurken dini kullanıyor deniyorken , 2 ay öncesine kadar dilinde Allah kelimesi geçmeyen fakat ne olduysa bir anda Allahın izniyle, inşallah gibi kelimeleri ağzından düşürmeyen birine dini kullanıyor demeyeyim ?

  Neden , Binali Yıldırım, izmir'de 1. çıkamıyor fakat koca ülkeye başbakan oluyor dediğinizde, Muharrem ince daha kendi partisinin genel başkanı olamıyor, seçim beyannamesini kendi okuyamıyor diye sormayayım ?

  Neden, sahneye bigibletle çıktığı için , mitinglerde baret taktığı için, anlattığı ahır hikayesine güvenerek onun halkın adamı olduğunu benimseyeyim ?

  Neden, hiç bir belediyesinde ufak tefek icraatlardan başka hiç bir projeye imza atamamış Chp nin milletvekilini cumhurbaşkanlığında destekleyeyim ?

  Neden, Dilinde Atatürk'ü dilinden düşürmeyen sürekli peşinden gittiğini söyleyen Chp nin bir anda bazı kısımlardan oy çıkarabilmek için bir anda Atatürk'ü ve ideallerini konuşmayı bırakmasını sorgulamayım ?

  Haklısınız , Elma, domates, patates, soğan, bilgisayar, telefon, ev, kira,kıyafet fiyatları yükseliyor. Haklısınız vergiler artıyor. Fakat bu ülke gezi olaylarını, 15 temmuz darbe girişimini, afrin harekatını vs gören bir ülke. Geçmişinde bir çok darbe girişimi yaşamış, sağ sol kavgasından canı yanmış, milletinin hastane, tüp, yağ kuyruklarına girdiği bir ülkede kalkı`nması kolay değil arkadaşlar. icraatlar, yatırımlarla temel atılmadıkça hiç kimse bir anda asgari ücreti 3000 tl yapamaz, fındığı 15 tl yapamaz.

  Bir sarayla hiç kimse fakir kalmaz arkadaşlar. Lütfen ya tüm ülkeye paylaştırsanız 3 5 lira eder ya etmez. Yapmayın gözünüzü seveyim. Hdp nin peşinde dönen şu adama oy versen vatana ne hayır ne hikmet...
  ···
 1. 2.
  +31 -2
  /bot_kill
  ···
  1. 1.
   +1
   Ananına alıp gitme diye amk çomarı.
   ···
 2. 3.
  +6 -1
  Başörtülü kardeşiyle sarılması ne kadar düşükçe bir hareket
  ···
  1. 1.
   +1 -1
   Mak moruq erdogan moy malıyor şimdi meni dinle
   Moruq bak şimdi Muharrem ince merşeyi yapar madam möz verdi mitinge migibletle çıktımı çıktı eee oyum Muharrem inceye beee
   ···
 3. 4.
  +9 -2
  Fetönün istenmesinin yetersiz olduğunu iddia edip yalan çıkması
  ···
 4. 5.
  +6
  kendi milletvekillerinin istifa dilekçelerini habersizce önlerine koymak
  ···
 5. 6.
  +6 -3
  fizik öğretmeni olmasının ekonomiyi iyi bildiğini göstermesi..
  ···
 6. 7.
  +8 -1
  Solcu gibme kılavuzu özet:
  ···
 7. 8.
  +4 -1
  YOKMU CEVAP VEREBiLECEK BiR YiĞiT ??
  ···
  1. 1.
   +2
   Ben bu zaman kadar görmedim
   ···
  2. 2.
   +1 -1
   Aslında var, ama gerçekten senin gibi annesini millete gibtirmeye meraklı insanlarla uğraşmaktan bıktım usandım,

   Türkiye Büyük sorun yaşamış bu yüzden kalkınması zor haklısın, ama unutma ki o sorunları yaratanlar senin desteklediğin adamlardır.

   Kürsüye koşarlen koluyla diğer adamın koluna çarpan muharrem ince'nin haberde 'vatandaşı tartakladı' şeklinde başlık atılması bile muharrem inceye ancak bir çomarın karşı gelebileceğinin kanıtıdır,

   Düşünsene bi adam çıkıp uranyumun izotop modelinden bahsediyor, diğeri kıraathanedeki keklerden, gerçekten artık anneniz bıkmıştır gibilmekten aq çomarları
   ···
 8. 9.
  0
  Up up up up
  ···
 9. 10.
  0
  Up up up up up up
  ···
 10. 11.
  0
  Yobazlar gelmeden
  ···
 11. 12.
  0
  veremezsiniz
  ···
 12. 13.
  0
  Kimse cevap vermedi :d
  ···
 13. 14.
  +9 -3
  Cuma namazı ile milletin diinini imanını belirlemeni geçtim, çok dini imanı olan biri yönetsin seni istiyorsan git diyanettekilere oy ver, onlar da aldıkları vergilerden artık taharet musluğu kullanmak da helal derler.
  ···
  1. 1.
   0
   Eheueheueheue bunlar taharet musluğundan da tahrik olur aq
   ···
 14. 15.
  +2 -10
  @ 14 kafa basmıyor ya ben ne yazmışım bir daha oku
  ···
  1. 1.
   +3 -1
   kendi vatandaşına al ananıda git diyen adama veriyorsun... açılım sürecinde hepniz desteklediniz 8 sene boyuncaa.. R.T.E elinde kuranla seçim meydanlarda oydilenirken Hepniz alkışladınız.. hırsızlıgı ortaya cıktıgındna ; bizim hırsızımıs çalarken allah diyor dediniz..chp li belediyelerin büyük projeler yapamasının sebebini belediye başkanlarına sor hepsini sana anlatsın önlerine nasıl engeller cıkardıklarını. akp nin.. C.H.P nin halkıcı olmadıgını söylemişsin sanırım somaya gidip ölen madencinin yakınını tekmeleseydi senin gözünde halkçı olurlardı.. yada bütün terör örgütleri tarafından kandırılıp aldatılsaydılar daha insani bulurdunuz. sana cok görmüyorum bu ulkede çalısıp didinipte aldıgın paranın vergilerle enflasyonla eriyip gitmesini..sen demokrat degilsinki sectigin adamlar demokrat olsun.. fırsat eşitligi gelsin.
   ···
  2. 2.
   +1
   açıkla çomar
   ···
  3. 3.
   0
   Noldu lan cevap veremedin ya adama
   ···
  4. diğerleri 1
 15. 16.
  +9 -2
  Adam en azından itiyor amk diğerleri alenen gibiyor

  ayrıca (bkz: ananı da al git)
  ···
 16. 17.
  +16 -6
  O kadar çok korkuyorsunuz ki 16 yıllık saltanatınız yikilacak diye hem de yalovalı gariban bir fizikçi tarafından bunlar son çırpınışlasınız yalamaya devam zaten ince başkan olursa ilk yalayanlar yine siz olacaksınız eminim
  ···
  1. 1.
   +1 -2
   Saltanat bir kere kalktı. Bu saltanat yıkılmayacak inş siz tutuştunuz bence adam 16 yıldır kaybetmiyor diye
   ···
  2. 2.
   +1
   Böyle saltanata can gurban orspu cocu sizin demokrasi diyip ASIL saltanati kurduğunuz yıllar çoktan geçti bi hedefiniz bı gayeniz bile yok gariban fizikçi diyosun yok Einstein aminakoyim gibtir git
   ···
  3. 3.
   0
   ŞUANDA ANANA YALATIYORUM GÜZEL ALIYOR AGZINA ANNEN TECRÜBELi BiR huur AFERiM
   ···
  4. diğerleri 1
 17. 18.
  +4 -1
  Nerden oy düşürteceklerini bilemediler pkk destekçisi ilan
  Ediyorlar bunlar trans şeyler aldanmayın
  ···
 18. 19.
  +3 -2
  Onun için MERAL AKŞENER
  ···
 19. 20.
  +6
  Sen verme çomar huur evladı seni
  ···
  1. 1.
   +1 -1
   Başlık okumadan atılmış entry tespit edildi.
   ···