Bu entry silinmiştir
 1. 1.
  0
  osman paşanın gibtiği terötirslerin birinin babası ( anasıda olabilir )
  ···
 2. 2.
  0
  panpa yazdıkların kurbağa olmuş. ttk ne demek la
  ···
 3. 3.
  0
  lan huur cocugu duymuyonmu adam ne diyo;

  biz yolları kapatmıcaz biz yolları acıcaz. gibko türkçü diye bu adam herşeyi silip atıcak adam değil. ayrıca bu videoyu parti sayfası paylaşıyo zaten gibtim salağı.
  ···
 4. 4.
  0
  yolla bakalım panpa
  ···
 5. 5.
  +1
  bi asker siyasetçi olamaz. siyasetin içine girenlerde kendilerini hep komik duruma düşürmüşlerdir. adamlar alışmış askeriyede sürekli emir vererek konuşmaya, halkın karşısında da aynı usluba kullanınca millet 'hasgibtir yannanım ne saçmalıyosun sen' diyo. demem o ki siyasette askerlere yer yoktur. belki başarılı olabilir ama o üslupla iktidar olmasını geç meclise bile giremez.
  ···
 6. 6.
  -1
  @7 bi asker siyasetçi olamaz mı ? ahahahaha

  ulan salak dünya gündemine damga vurmuş siyasilerin %85 i asker kökenlidir. gibtir git aç oku gibtim salağı.
  ···
 7. 7.
  +1 -1
  @8 bana atatürkten başka başarılı olmuş 1 tane asker kökenli siyasi göster züt veren.Bak asker kökenli diyorum gerilla devrimci cart curt değil.
  ···
 8. 8.
  0
  dıbını gibtiğimin karısı osman pamukoğlu'nun laflarını kendi kafasına göre çevirip sunmaya çalışıyor. yok neymiş osman pamukoğlu türkiye'nin resmi dili türkçe değildir demiş. halbuki adamın demek istediği şey seçmeli olarak kürtçe denilen dilin seçmeli olarak alınabilmesi. nasıl ilkokulda ingilizce vs alınıyor seçmeli olarak o da alınabilir diyor.

  çocuklara kürtçe isim koyulmasında ben bir sakınca göremiyorum. bunu neden vurguladığını anlayamadım. bu "türkçülük"ün neyine aykırı?

  kanalın kimin kanalı olduğu belli kime hizmet ettiği belli.

  sonuç olarak benim siyasi görüşümü hepar'dan daha iyi yansıtan bir parti yoktu.

  ccc osman pamukoğlu ccc
  ···
 9. 9.
  0
  siyaset yok beyler
  ···
 10. 10.
  -1
  @9 oha senin belanı gibeyim. napolyon, adolf hitler, winston churcill, abraham lincoln, ismet inönü, mussolini,george washington daha sayayım mı dıbına koduğum. hepsi asker kökenli ve savaşlardan sonra ülkenin basına gelmişlerdir bir kaçı hariç. cahil muallak
  ···
 11. 11.
  +1
  @12 anasını gibtiğimin malı sana başarılı olmuş olanları söyle dedim. atatürkün 80 yıl önce kurduğu türkiye bugün hala yerinde peki ya diğerleri.
  ···
 12. 12.
  0
  @11 Dalgamı geçiyon huur cocugu. gibtir git yazdıgım adamların tarihini oku bebe. winston churcill diyorum george washington diyorum napolyon diyorum salakmısın sen dıbına koyim ? birisi ingiltere birisi amerika birisi fransanın öncülerinden türkiyeyle onları birmi tutuyon gibtim salağı
  ···