1. 1.
  0
  feta irtibata gec kiralanir köle bu
  ···
 1. 2.
  0
  arkandayım şu an... boynunu, enseni yalıyorum, kokunu içime çekiyorum... sıcak nefesimi hissediyorsun boynunda... kulağını emiyorum, köprücük kemiğini yalıyorum hafifçe... bir elimle de dıbını okşuyorum külodunun üzerinden... sen de geniş omuzlarımdan tutup dudaklarıma yapışıyorsun, bir elinle de pantolonumun üzerinden sertleşen penisimi okşuyorsun... arkana geçiyorum, kalçana sürtüyorum hafifçe, penisimin sertliğini hissediyorsun... ellerimle de göğüslerini okşuyorum, sıkıyorum... ve aynı zamanda da enseni yalıyorum... sonra seni bana çevirip dudaklarını öpüyorum, dilimi ağzının içine sokuyorum... öperek boynundan aşağı, göğüslerine iniyorum... göğüs uçlarını yalıyorum, emiyorum, hafifçe ısırıyorum... sonra yalayarak göbeğine iniyorum ve bingo!

  tam vajinandayım şu an... külodunu sıyırıp ortaya çıkarıyorum bal kutunu... klitorisini yalıyorum, aynı zaman da nefesimi veriyorum... sıcak nefesimi ve ıslak yumuşak dilimi klitorisinde hissediyorsun... vajinanın dudaklarını emiyorum, içime çekiyorum... iyice ıslanıyorsun... iki parmağımı içine sokuyorum bu kez, bir yandan da klitorisini dil darbelerimle yumuşatıyorum... altımda inliyorsun... sakso çekmek istediğini söylüyorsun bana ben de pantolonumu indiriyorum ve ağzına veriyorum... kafasını yalıyorsun ilk önce, emiyorsun iyice... dilinle altını yalıyorsun, ben kendimden geçiyorum... hepsini almaya çalışıyorsun, kafandan bastırıp iyice itekliyorum...

  beni içinde hissetmek istediğini söylüyorsun... hayır demiyorum ben de... niye diyeyim amk, mal mıyım?

  neyse, penisimin kafasını sürtüyorum klitorisine, sıcaklığımı hissediyorsun... ve yavaşça itekliyorum içine doğru... ooohhhh... sıcacık... değil mi?

  sonra hepsini sokuyorum, dibine kadar giriyorum içeri... sıcaklığımızı hissediyoruz ikimiz de... göğüs uçların sertleşiyor, kabarıyor... hızlanmamı istiyorsun, hızlanıyorum ben de... bir yandan da üzerine eğilip boynunu yalıyorum, göğüs uçlarını yalıyorum, emiyorum... bacaklarını belime doluyorsun daha iyi girebilmem için... kendine çekiyorsun beni, iyice kaldırıyorsun kasıklarını, klitorisini sürtüyorsun... ben de bir yandan içinde gidip gelirken diğer yandan da göğüslerini okşuyorum...

  sonra pozisyon değiştiriyoruz... önümde eğiliyorsun, -kibarlığım üstümde domalıyorsun demiyorum- ben de arkadan yavaşça yaklaşıp içine giriyorum... omuzlarımdan tutup kendime çekiyorum seni, üzerine eğilip sırtını yalıyorum... göğüslerini okşuyorum... bir parmağımı da bana bakan anüsüne sokuyorum... inliyorsun altımda, sırılsıklam oluyorsun, adeta kayıyorum içinde... üzerine çıkıp bir elimle vajinana ulaşıyorum ve klitorisini okşuyorum, mastürbasyon yapıyorum sana, aynı anda içine girip çıkarken... ve dayanamıyoruz, aynı anda geliyoruz... sıcak spermlerimi içine boşaltıyorum... ve kulağına eğilip diyorum ki; te quiero =)
  Tümünü Göster
  ···
 2. 3.
  0
  Hoşgeldin şampiyon
  ···
 3. 4.
  0
  %35 amlı.
  ···
 4. 5.
  0
  @4 am yok yannan var yermisin
  ···
 5. 6.
  0
  misin ayrı.
  ···
 6. 7.
  0
  @6 tdk başkanı
  ···
 7. 8.
  0
  agir liseli detected .
  ···
 8. 9.
  0
  -mi ayrı amın evladı yazmak için geldim
  ···
 9. 10.
  0
  sözlüğün yardımsever ve iyi yazarlarındandır. üniversite düzeyine uygun entyleriyle incisözlük yazarlığının hakkını sonuna kadar verir.
  ···
 10. 11.
  0
  ağır huur çocuğu. amk liselisi
  ···
 11. 12.
  0
  @12 fifada bunu gibtim şuan komada
  ···
 12. 13.
  0
  her türlü panpam, neslim olmasa da sevdim ipneyi.
  ···
 13. 14.
  0
  huur çocuğunu fifada sürekli gibiyorum sürekli kaçıyor ipne
  ···
 14. 15.
  0
  sözlügün en kral yazarıdır
  ···
 15. 16.
  0
  (bkz: sevgilimin annesiyle yaşadığım inanılmaz olay)
  ···
 16. 17.
  0
  herkes yediğinden ikram edermiş panpa
  ···
 17. 18.
  0
  gün geçmiyor ki bi liseli bine daha ayar vermeyeyim. bu seferki amk malı çelsilerle, milanlarla hava atmaya çalıştı ama nafile. betis yine gibti yine gibti. ve işte o maç:

  http://imgim.com/57947704343938767810.jpg
  ···
 18. 19.
  0
  @19 panpa benim yendıklerımıde koysana la
  ···
 19. 20.
  0
  çok severim bu adamı kral panpadır .
  ···