1. 1.
  +8 -6
  biraz uzun ama hiyaye sevenler için süper bi hikayedir binler başlıyorum

  Aslında kapalı bir aile ortamında yaşayan birisiyim. Böyle bir şeyin benim başımdan geçeceğini asla düşünemezdim. Ama bu anlatacaklarım gerçekten oldu, uyuyan yengemi gibtim ve üstelik ilk defa milli oluyordum.

  Geçen yıl mayıs ayıydı. Yengemlere misafirliğe gitmiştik. Amcam hizmet içi eğitimden dolayı bir hafta yoktu. Yengem evde yalnız kalmasın diye kızkardeşim ile beraber orada kalıyorduk. Yengem 36 yaşında, oldukça kilolu olmasına rağmen çok güzel bir kadındı. Gittiğimizin üçüncü günüydü. Gece geç saatlerde TV’de bir yarışma programı izliyorduk. Kızkardeşim uykusu gelince üst kata uyumaya gitti. Kızkardeşime yarışma proğrdıbını seyredeceğimi, bittikten sonra geleceğimi söyledim. Yarışma proğramı bitti, reklam arasında yengeme “Kanal D’yi açarmısın?” diye seslendim. Yengemden hiç ses cevap gelmedi. Yengem çoktan kanepenin üzerinde uykuya dalmıştı ve hafif hafif horluyordu.

  Yengem elinde kumandayı sıkıca tutmuştu. Kumandayı elinden almak için yengemin üzerine eğildim. Yengem kendinden geçmiş, derin derin uyuyordu, kumandayı einden aldığımı hissetmedi bile. Yengemin üzerinde bir tişört ve orta uzunlukta bir etek vardı. Tişörtün yakasından göğüslerinin arasına kadar gözüküyordu. içim bir tuhaf olmuştu, azıcık durup yengemin göğüslerini izledim. Manzara harika idi. Yengem bacağının birini uzatıp, diğerini karnına doğru çekmişti. Tanrım ne kadar hoş ve ciksi bir kadın dedim içimden, o haliyle yengemi saatlerce seyredebilirdim. Fakat ayıptır diye öbür kanepeye gittim. Kanalı değiştirdim ama aklım yengemde kalmıştı. Gözüm ikide bir bacağı ile göğüsü arasında gezinip duruyordu. Hayatımda hiç bir kadına cinsel açıdan dokunmamıştım.

  Yengemin uykusu derinleştikçe benim de içim bir hoş oluyor, yengeme yaklaşmak istiyor ama çekiniyordum. gibim kalkmış, kazık gibi olmuş, söz dinlemiyordu. Birden cesaretimi topladım gidip yengemin yanına oturdum. Yengemin eteğini kendiliğinden olmuş gibi hafifçe yukarı kaydırdım. Az daha derken dizinin üstüne geldi. Hem korkuyor hem de merak ediyordum. Yengemin uykusu çok derindi, ama ben yine de uyanır ve bana kızar diye korkuyordum. Eteği artık dizinden bir karış yukarı ulaşmıştı ve beyaz külotu gözüküyordu. Şu işe bak, lise son sınıfa gelmiştim ancak ilk defa bir kadını bu kadar yakından inceliyordum, o kadında yengemdi. Dokunmaya yürek istiyordu.

  Bundan birkaç ay önce bir aile sohbetinde, amcamın yengemin uykusu hakkında söylediği (uykusu çok ağır, eve hırsız girse ve altından yattığı yatağı alıp zütürse uyanmaz) sözü kulağımda duruyor, bana yengeme ellemem için cesaret veriyordu. Bacağının üst kısmı kaymak gibi parlıyordu, çekine çekine avucumu hafifçe sürdüm. Tanrım bir kadını okşamak ne kadar zevkliymiş. Yengem horladıkça ben daha çok okşamaya başladım. Yengemin eteği artık külotunun hizasından yukarıdaydı. dıbının şişkinliği külot üzerinden bile belli oluyor ve beni çıldırtıyordu. Külotu üzerinden dıbını avucumun içine aldım. Yengemin amı ateş gibiydi, yanıyordu adeta.

  Ellerim titreye titreye biraz dıbını okşadım. Yengemin uyanmaması üzerine biraz daha cesaretlendim, parmağımla külotunu kenara çektim. ilk defa bir amla karşı karşıyaydım. içim yanıyordu, zevkten ve heyecandan kendimden geçmiştim. Yaptığım inanılacak gibi değildi fakat yengemin dıbını okşuyordum. Yengemin hafif kıllı, şeftali gibi tombul amı gözümün önündeydi ve avucumu yakıyordu. Yengemin yanıbaşında, dizlerimin üzerinde, dakiklarca okşadım o güzel dıbını ve nihayet işaret parmağımı yarıktan içeri uzattım. Off be, benim için dayanılmaz bir duyguydu bu. Daha doğum yapmadığıngan olsa gerek, yengemin amı fıstık gibiydi. Yengem birden kıpırdayınca, korkudan deliye döndüm ve hızla öbür kanepeye gittim uzandım. Korkudan altıma edecektim.

  Neyseki yengem eteğinin beline kadar sıyrıldığının farkında bile olmadan kanepede yan döndü. Şimdi yengemin arkası bana dönüktü ve külotu hala görünüyordu. Yengemin dönmesiyle horlamaya devam etmesi bir oldu. Bu beni daha da cesaretlendirdi. Tekrar yanaştım yengemin yattığı kanepeye. Yaptığımın yanlış olduğunun farkındaydım, ama hislerime engel olamıyordum. Ayaklarını hafifçe karnına çektiğinden yengemin kalçaları tam dışardaydı. Hafifçe yengemin kalçalarını okşadım. Sonra külotunu kenara çektim. ilk defa bir züt deliğini bu kadar yakından görüyordum. Yengemden bir tepki gelmeyince, dıbının dudaklarını aralayıp, parmağımla tekrar o sıcak dıbının deliğini okşadım. Yengemin amı mis gibi kokuyordu.

  Acaba gibimi dıbına sürtsem yengem uyanırmıydı diye düşünüyordum. Sonunda pijamamın altını bir karış aşağıya sıyırdım. Ne olursa olsun ilk defa milli olmaya bu kadar yakınken vazgeçemezdim. Kazık gibi olan gibimi kalçalarının arasında tüylü şeftali gibi gözüken dıbına dayadım. Off be, yengemin amı sıcacıktı, oysa daha gibimin başı bile girmemişti. Elimle gibimin başını tükürükledim ve yeniden yengemin dıbına dayadım. Yavaş yavaş dıbının deliğinden içeri itmeye başladım. gibimin başı tamamen girmişti. Yengem uyanmasın diye ağır davranıyordum. Azıcık daha, azıcık daha derken, artık gibim milli olmuş, yengemin dıbına girmiş ve kasığım yengemin kalçalarına dayanmıştı. Dayanılmaz bir zevk alıyor, fakat yengem uyanmasın diye korkudan ileri geri yapamıyordum.

  Biraz öylece kaldıktan sonra, gibimi yengemin amında hafif hafif oynatmaya, yavaş yavaş ileri geri hareket ettirmeye başladım. Artık resmen yengemi gibiyordum. Kadının ne olduğunu tatmıştım. iki üç dakika sonra gibimi ucuna kadar çıkarıp, tekrar yengemin dıbına dibine kadar sokuyordum. Yengemin amındaki o sıcaklık önce kasıklarımı sonra içimi ve tüm bedenimi sarmıştı. Yengemi gibmek 31 çekmeye hiç benzemiyordu. gibimde ucunda adeta ateş vardı. Yengemin amı sıcacıktı ve gittikçe kayganlaşıyordu. Birden gözlerim karardı, kendimi kontrol edemiyordum. gibim bir zevk dalgasının içinde yanıyordu. Çok geçmeden, kasıklarımdan yengemin dıbına doğru adeta fışkırırcasına döllerimin aktığını hissediyordum. Döllerimin tamamdıbını yengemin dıbının dibine fışkırttım. gibimden son damlalar akarken dizlerim titriyordu. Öylece az bekledikten sonra gibimi yengemin amından çektim.

  Yengemin dıbının sularıyla gibim parlıyordu ve ucundan hala bir iki damla döl geliyordu. Bu hayatta tatmadığım müthiş bir zevkti. Pijamamı çektim, yengemin külotunu ve eteğini düzelttim, öbür kanepeye geçtim uzandım. Yengem dıbının derinliklerinde sıcacık döllerimle mışıl mışıl uyuyordu. Amcama ihanetin suçluluk duygusu içimi kaplamıştı. Gözüme uyku girmedi, sabahı zor ettim.

  Sabah kahvaltıda, utanç ve korkudan dolayı yengemin yüzüne bakamıyordum, farketmişmiydi acaba? Farketmiş olmasından, bana kızacak olmasından ve amcama söyleyecek diye çok korkuyordum. Korktuğum olmadı. Yengem hiç bir şey olmamış gibi davranıyordu. Yengemi giberken farkındamıydı değilmiydi, bunu asla öğrenemeyecektim. Tek öğrendiğim şey, amcamın doktordan ümit kestikten iki ay sonra artık bir bebek bekledikleri müjdesiydi...
  ···
 1. 2.
  +2 -1
  oha oha yuh hayvan yuh öküz geber inşallah bu yazı ne
  ···
 2. 3.
  0
  yalanına sokuyum. caps ver lan.
  ···
 3. 4.
  0
  adamda ne haylgücü var beee helal lan

  sırf bukadar yazdın uğraştın al sana şuku
  ···
 4. 5.
  0
  birazdan sonrasını okumadım.
  ···
 5. 6.
  0
  ayıp lan utanmaz
  ···
 6. 7.
  0
  up up up
  ···
 7. 8.
  0
  @1 http://içesthikayeler.in...urken-yengemi-gibtim.html
  ···
 8. 9.
  0
  behlül terk
  ···
 9. 10.
  -1
  @8 orayada ben ekledim panpa
  ···
 10. 11.
  0
  kim okur lan onu
  ···
 11. 12.
  0
  @1 kuzey
  ···
 12. 13.
  0
  kim okuyacak onu amk video yok mu
  ···
 13. 14.
  0
  @1 behlül
  ···
 14. 15.
  +1
  allahım gözlerim... göremiyorum...
  ···
 15. 16.
  0
  ulan ne biçim insansın o.ç
  ···
 16. 17.
  0
  okuyanı gibsinler eksini verdim güzel kardeşim
  ···
 17. 18.
  0
  bak kardeşim.
  yaşım 24 ve 44 yaşında bir dul bayanla evlendim, kendisinin de bir kızı var 25 yaşında. babam ise bu bahsetmiş olduğum kızı ile evlendi. böylelikle babam, karımın kızı ile evlendigi için damadım olmuş oldu. bunun üzerine kızım da üvey annem olmuş oldu babamla evlendiği için... hanımımın ve benim geçen sene bir oğlumuz oldu. oğlum hanımımın kızının erkek kardeşi oldu, aynı zamanda babamın da eniştesi.

  bir de üvey annemin erkek kardeşi olduğu için dayı oldu. anlayacağınız benim oğlum benim dayım oldu. babamın eşi sene sonunda dünyaya bir erkek çocuğu getirdi. o babamın oğlu olduğu icin benimde erkek kardeşim ve de kızımın oğlu olduğu için de torunum. yani ben torunumun erkek kardeşiyim. ayrıca bir annenin evladının babası eşi olduğuna göre ben de eşimin kızının babası ve de kızımın erkek çocuğunun erkek kardeşiyim.

  kısacası kendimin büyükbabasıyım. bu kadar karışıklığa rağmen gecemi gündüzüme kattım seni takip ediyorum. neden mi? açtığın gibimsonik başlıklarla dünyamı gibtin çünkü. günde 2 saat uyuyor 22 saat seni izliyorum ve sen nasıl bi yaratıksın merak ediyorum amcamın oğlunun kızının eniştesinin arkadaşı ip adresini buldu bile. ve elimde bir tane satır ile sizin eve doğru geliyorum, seni bulduğum zaman anan kumam olarak hayatına devam edecek! senin de beynini dagıtacagım huur cocugu
  ···
 18. 19.
  0
  okuyabilenin ben beynini gibeyim
  ···
 19. 20.
  0
  edit: bu huur çocuğu yengesini hamile brakacak kadar huur çocukluğu mertebesine ulaşmış beyler
  ···